MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rafael Silva laimėjo MFP turnyre

lapkričio 29, 2015
Views: 717

Kaip jau esame minėję savo paskyroje facebooke, šis savaitgalis buvo „MMA Knight LT“ komandai labai intensyvus.
Pačioje pradžioje savaitgalio programoje buvo numatytas tik vienas turnyras: MFP turnyras Vladivostoke, Rusijoje, kur mūsų komandai atstovavo Rafael Silva iš Portugalijos. Silvos priešininku buvo vietinis kovotojas Abdulmajid Magomedov.
Jau esant Maskvoje buvo sutarta dėl dalyvavimo turnyre Amsterdame, Olandijoje. Bendrame kikbokso organizacijos A1 ir MMA organizacijos Fair FC turnyre dalyvavo molėtiškis Ramūnas Paliūnis. Jo priešininku buvo vokietis Ottman Azaitar.
Jau esant Vladivostoke mūsų komanda gavo pasiūlymą sudalyvauti MMA turnyre Lappenrannta Fight Night 14 prieš suomį Janį Ridasmaą. Iššūkį priėmė nepirmą kartą tokiose kovose dalyvavęs Sergej Grečicho.
Labai sėkmingai susiklostė mūsų komandai išvyka į Rusiją. Niekas nesitikėjo, kad kovotojas su amžiumi galės pasipriešinti gerokai jaunesniam priešininkui. Rafael Silva buvo kitokios nuomonės. Nuo pirmosios kovos sekundės Silva žvalgėsi. Po to jis puolė į ataką, sudavė kelis apgaulingus smūgius ir iškarto uždėjo giljotiną Magomedovui bei pervedė kovą į parterį. Rusijos kovotojas bejėgiškai bandė išsilaisvinti iš giljotinos, kol neprarado sąmonės. Kovos teisėjui neliko nieko kito, kaip kad nutraukti kovą bei nugalėtoju paskelbti mūsų komandos legionierių iš Portugalijos.

Dalinkis:
Share 'Rafael Silva laimėjo MFP turnyre' on Facebook Share 'Rafael Silva laimėjo MFP turnyre' on Twitter Share 'Rafael Silva laimėjo MFP turnyre' on vk.com Share 'Rafael Silva laimėjo MFP turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2017 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Lap  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031