MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Ramūnas Paliūnis dalyvavo turnyre Olandijoje

lapkričio 30, 2015
Views: 1 027

248_zpsfues0fzkKaip jau esame minėję savo paskyroje facebooke, šis savaitgalis buvo „MMA Knight LT“ komandai labai intensyvus.
Pačioje pradžioje savaitgalio programoje buvo numatytas tik vienas turnyras: MFP turnyras Vladivostoke, Rusijoje, kur mūsų komandai atstovavo Rafael Silva iš Portugalijos. Silvos priešininku buvo vietinis kovotojas Abdulmajid Magomedov.
Jau esant Maskvoje buvo sutarta dėl dalyvavimo turnyre Amsterdame, Olandijoje. Bendrame kikbokso organizacijos A1 ir MMA organizacijos Fair FC turnyre dalyvavo molėtiškis Ramūnas Paliūnis. Jo priešininku buvo vokietis Ottman Azaitar.
Jau esant Vladivostoke mūsų komanda gavo pasiūlymą sudalyvauti MMA turnyre Lappenrannta Fight Night 14 prieš suomį Janį Ridasmaą. Iššūkį priėmė nepirmą kartą tokiose kovose dalyvavęs Sergej Grečicho.
Ramūno Paliūnio išvyka į Olandiją nebuvo sėkminga. Mes dar nežinome visų kovos niuansų, bet žinome kad Ramūnas pralaimėjo Ottmanui Azaitarui pirmajame raunde. Iš fotoreportažo, paskelbti mixfight.nl puslapyje galima sudaryti įspūdį, kad jis pralaimėjo TKO po smūgių parteryje.

Nuotrauka: mixfight.nl
Autorius: Jos Erkens

Dalinkis:
Share 'Ramūnas Paliūnis dalyvavo turnyre Olandijoje' on Facebook Share 'Ramūnas Paliūnis dalyvavo turnyre Olandijoje' on Twitter Share 'Ramūnas Paliūnis dalyvavo turnyre Olandijoje' on vk.com Share 'Ramūnas Paliūnis dalyvavo turnyre Olandijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930