MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Shlemenko kovos Rusijoje

sausio 24, 2016
Views: 1 077

M-1-Challenge-64-Feb.-19Trejiems metams diskvalifikuoto Alexanderio Shlemenko komanda susitarė su Bellator MMA dėl jo karjeros pratęsimo. Kaip pareiškė Shlemenko vadybininkas Alexey Zhernakov, jiems pavyko susitarti su Bellator MMA ir gauti leidimą tęsti kovotojo karjerą už JAV ribų. Pats Shlemenko tuo pačiu metu vis dar lieka Bellator MMA organizacijos kovotojas.
Shlemenko komanda priėmė M-1 Global pasiūlymą sudalyvauti jų organizuojamame vidutiniasvorių mini-GP turnyre. Pirmoji buvusio Bellator MMA čempiono dvikova nusimato po nepilno mėnesio. Jis kovos M-1 Challenhe 64 turnyre, kur jo lauks Rusijos MMA žvaigždė Vyacheslav Vasilevsky.
Antrojoje mini-GP kovoje žiūrovai išvis M-1 čempioną Ramazaną Emeevą bei brazilą Maiquelį Falcao. Kovą vyks M-1 Challenge 65 turnyro metų. Kova nebus titulinė, o mini-GP nugalėtojas ateityje susikaus su tuo pačiu Ramazanu Emeevu.
Alexandero Shlemenko sutartis su M-1 Global jei nenutraukė, tai į tolį nustumė MMA gerbėjų svajones pamatyti jo dvikovą su skandalingu Vladimiru Mineevu. Buvęs Sergejaus Maslobojevo priešininkas pareiškė, kad kikbokse jis pasiekė absoliučiai viską ir dabar ieško naujų iššūkių MMA (sąžininga būtu pasakyti, kad kikbokso ringuose jis niekada nesikovė aukščiausiame lygyje – K-1 ar GLORY turnyruose). Vienu tokiu iššūkių jis matė Shlemenko, kurį planavo nubausti už ilgą liežuvį (?), dopingo vartojimą, nepagarbą (?). Bet tam trukdė Shlemenko suspendavimas diskvalifikacijos laikotarpiui. Kuomet Bellator MMA leido savo buvusiam čempionui tęsti karjerą už JAV ribų, t.y. de-facto leido kautis Rusijoje, Mineevo tikslai pasikeitė. Jis pradėjo pulti prieš tai į jokias rietenas nesikišusį Valdo Pocevičiaus priešininką Adamą Yandievą. Kuo pasibaigs šis trikampis parodys tiktai laikas. Pats Shlemenko sutinka kautis su abiejais priešininkais, t.y. su Vasilevskiu bei Mineevu, bet pabrėžė, kad jis yra kovotojas-profesionalas. Jam yra priimtinos aiškio M-1 Global sąlygos, priešininkas bei honoraras. Ir visai netinka migloti Mineevo vadybininko bei Fight Nights turnyrų organizatorius Kamilo Gadzhievo raginimai „kautis ne dėl pinigų, o vardan pačios kovos“.
Jei Bellator MMA ateityje nepersigalvos, tai Shlemenko laukia ne tokios prastos perspektyvos, kaip kad atrodė iškarto po diskvalifikacijos paskelbimo. Juo susidomėjo M-1 Global. Juo domisi Fight Nights ir piniginga kova su Vladimiru Mineevu. Kažkokį susidomėjimą juo gali išreikšti KSW. Už Europos ribų lieka One FC, nors neaišku su kuo jis tenai gali kautis. Ir be abejo išlieka naujoji MMA jėga – Rizin FF. Visai neseniai UFC po ilgo konflikto nutraukė kontraktą su Wanderleiumi Silva. Anksčiau ar vėliau, ko gero, legendinis brazilas atsidurs Japonijoje, kur jo gali laukti buvęs Bellator MMA čempionas. 2011 metais JAV Shlemenko auka tapo brazilas Vitor Vianna, Wanderlei Fight Team komandos narys. Tuomet Rusijos kovotojas pareiškė, jog kova nebuvo sunki ir jis lengvai nokautuotu Viannos mentorių Silvą. Tai būtų puikus pretekstas iš naujo paleisti abiejų kovotojų karjeras.

Dalinkis:
Share 'Shlemenko kovos Rusijoje' on Facebook Share 'Shlemenko kovos Rusijoje' on Twitter Share 'Shlemenko kovos Rusijoje' on vk.com Share 'Shlemenko kovos Rusijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930