gegužės 16, 2016
Views: 1 416

img_1196
Pasaulio Pangrationo taurė .

Gegužės 14-15 dienomis Rygos sostinėje Pasaulio Pangrationo taurė . Varžybas organizavo Latvijos Pangrationo federacija ir Pasaulio profesionalų ir mėgėjų Pangration Athlima asociacija. I varžubas atvyko apie 200 sportininku iš vienuolikos šalių . Lietuvai atstovavo sportininkai iš penkių sprto klubų , tai Plungės Riteris iš Plungės, Smauglys iš Vilniaus ,Warriors Team iš Vilniaus , Pankratos iš Vilniaus ir Ottso Gym iš Kauno . Lietuvai atstovavo 23 sportininkai . Varžybos buvo padalintos i dvi dienas. Pirmą diena vyko Kato Agon( tai rungtis kai leidžiami tik imtynų veiksmai) .

Kato Agon virš 18metų grupė :

Konstantin Mokšin -1 vieta (-60 kg) -KMC “Smauglys”
Laimonas Stančikas -1 vieta (-70 kg)- KMC “Smauglys”
Tadas Lilionis -1 vieta (-80 kg)- KMC “Smauglys”
Tomas Smirnovas -2 vieta (-80 kg)- KMC “Smauglys”

Antros dienos Pliris Agon ( MMA mėgėjų taisyklės leižami smugiai ir imtyniu veiksmai ) lietuvaičių rezultatai.

Ruslan Petkevic -2 vieta ( iki 95 kg )- Warriors Team

Susumavus bendrus pirmos dienos rezultatus už Kato Agon rungtį Lietuvos komanda užėmė antrą vietą . Susumavus antros dienos Pliris Agon rezultatus Lietuvos komanda užėmė trečią vietą. O sudėjus abiejų dienų rezultatus Lietuvos komanda bendroje įskaitoje užėmė antrą vietą ir buvo apdovanota gražuole taure . Suaugusių grupėje visi nugalėtojai buvo apdovanoti čempionų diržais.

Dalinkis:
Share 'Rygoje vyko Pasaulio Pangrationo taurė' on Facebook Share 'Rygoje vyko Pasaulio Pangrationo taurė' on Twitter Share 'Rygoje vyko Pasaulio Pangrationo taurė' on vk.com Share 'Rygoje vyko Pasaulio Pangrationo taurė' on Print Friendly