MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Nordic FC 1 turnyro rezultatai

gegužės 31, 2016
Views: 1 139

Nordic_Fighting_Championship-logoSavo facebooke.com paskyroje jau pranešėme pirmojo Nordic FC turnyro rezultatus. Minėjome, kad esame labai patenkinti kovomis ir labai nepatenkinti teisėjais bei jų priimtais sprendimais.
Šiame turnyre dalyvavo tris „MMA Knight LT“ komandos kovotojai – Rashad Muradov iš Rusijos bei Viktor Tomaševič ir Arūnas Vilius iš Lietuvos. Visų mūsų kovotojų dvikovos pasibaigė teisėjų sprendimais.

Pirmuoju gegužės 28 dieną kovėsi Rashad Muradov. Jo priešininku buvo Niko Myllynen. Suomis nieko nesugebėjo priešpastatyti mūsų kovotojų nei stovėsenoje, nei parteryje, kur Muradovo dominavimas buvo labiau nei akivaizdus. Teisėjai vienbalsiai pergalę skyrė mūsų komandos atstovui.
Likusiems mūsų kovotojams pasisiekė gerokai mažiau. Suomijos MMA Federacijos teisėjai matomai nusprendė, kad pergalių limitas užsieniečiams pasibaigė.
Viktor Tomaševič kovojo su Europos MMA legenda Niko Puhakka. Pirmieji du raundai buvo mūsų kovotojo laimėti be jokių kalbų. Tomaševič pirmas atakavo patyrusį suomį, pervesdavo kovą į parterį bei buvo greitesnis bei tikslesnis stovėsenoje. Trečiajame raunde Puhakka metė į kovą likusius rezervus ir sugebėjo jį laimėti. Jūsų akimis, pagal laimėtus raundus, kovą turėjo laimėti Viktor Tomaševič. Bet Suomijos teisėjai nebuvo vieningi dėl kovos nugalėtojo ir, ne vienbalsiai, nusprendė kad nugalėtojas yra… Niko Puhakka.
Dar kontroversiškesnis sprendimas buvo Arūno Viliaus bei dar vienos Europos MMA legendos, po traumų sugrįžusio Tonio Valtoneno kovoje. Suomis pirmajame raunde pabandė pervesti kovą į parterį. Vilius atsistojo, prispaudė Valtoneną prie narvo tinklo ir apipylė jį smūgiai rankomis bei alkūnėmis. Antrajame raunde Arūnas dar labiau sustiprino savo pranašumą nuolatos ir tiksliai smūgiuojant. Trečiajame raunde abu kovotojai ėjo tiesiog žingsnis į žingsnį bei keiteisi smūgiais ir vėl daugiau, ypač keliais, smūgiavo mažeikiškis. Turnyrą tiesiogiai transliavę mmaviking.com portalo žurnalistai liko sužavėti šią kovą ir paskelbė ją vakaro kovą. Bet teisėjai matomai matė dvikovą kitaip ir nugalėtojų paskelbė Tonį Valtoneną, nevienbalsiai, bet mūsų komandai nenaudingai. Pats Valtonen, sprendžiant iš paskelbtų nuotraukų, neliko sužavėtas tokiu sugrįžimu bei rezultatu.

Dalinkis:
Share 'Nordic FC 1 turnyro rezultatai' on Facebook Share 'Nordic FC 1 turnyro rezultatai' on Twitter Share 'Nordic FC 1 turnyro rezultatai' on vk.com Share 'Nordic FC 1 turnyro rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930