MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Venator FC 3 turnyras: skandalai ir rezultatai

birželio 5, 2016
Views: 666

12888579_10207905436985513_1619997202973354750_oEuropoje savo vietą po saulę bando užimti dar vieną MMA organizacija. Tai Italijos Venator FC. Kukliai pernai pradėję nuo atrankinių turnyrų serijos, jie kristalizuoja grupę Italijos kovotojų, kuriems, ko gero, bus skirtas pagrindinių organizacijos žvaigždžių vaidmuo. Norint labiau pritraukti dėmesį organizuojamiems turnyrams bei vietiniams kovotojams, organizacijos savininkai į numerinius turnyrus vienas po kito pradėjo įtraukinėti pasaulyje žinomus, bet su didžiosiomis organizacijomis kontraktų neturinčius kovotojus.
Tikrą kovų fiesta italų turėjo tapti praeitą šeštadienį, gegužės 21 dieną vykęs turnyras. Milane vyko trečiasis numerinis Venator FC turnyras, kur žiūrovų laukė net 20 kovų. Pirmosios 10 kovų vyko tarp vietinių, Italijos kovotojų. Antrojoje turnyro dalyje tarpusavyje kausis italai prieš užsieniečius. Vainikuoti turnyrą turėjo buvusiu Bellator MMA ir UFC veteranų dvikovos. Netinkantys pasaulio milžinams, jie vis dar yra įdomūs žiūrovams ir traukia taip smulkesnių turnyrų organizatoriams taip reikalingą dėmesį.
Realybėje turnyras pavirto tikru balaganu. Spaudos konferencija, Jasono Millerio, kurio tikroji vieta po jo „žygdarbiu“ jau seniai yra psichiatrinėje ligoninėje, tapo tikru cirku. Cirkas tesėsi per svėrimo ceremoniją. Minėtas Miller viršijo vidutinio svorio limitą daugiau nei 20 svarų ir svėrė kaip sunkiasvoris. Jo kova su Luke Barnattu buvo atšaukta. Barnattui operatyviai buvo rastas naujas priešininkas – moldavas Stefan Croitoru. Kadangi Jason Miller buvo pagrindinis turnyro reklamos veidas, organizatoriai nedrįso jo pašalnti iš turnyro. Jam buvo paskirtas naujas priešininkas, labiau tinkantis jam pagal svorį – italas Mattia Schavolini.
Dar labiau turnyro organizatoriai nukentėjo per patį turnyrą. Pagrindinė turnyro žvaigždė Jason Miller triuškinančiai pralaimėjo Mattia Shciavoliniui.
Antrajame raunde skandalingas amerikietis buvo priverstas pasiduoti. Luke Barnatt, tikėtai, antrajame raunde, laimėjo prieš Stefaną Croitorų.
Dar viena svarbi turnyro asmenybė, skandalingas brazilas Rousimar Palhares buvo nokautuotas jau 45 kovos sekunde. Nokauto autoriumi tapo norvegas Emil Weber Meek. Pėdos sukimo specialistas, jis jau yra išmestas iš UFC bei suspenduotas WSOF už tiesiog patologinį sukimo perlaikymą, nuo kurio nukentėjo ne vienas kovotojas. Jo nokautas sukėlė tikrą euforija MMA pasaulyje. Palharesui buvo primintas kone kiekvienas atvejis, kai nuo jo nukentėjo vienas ar kitas kovotojas. Labai ironiškai nuskambėjo jo paties žodžiai, kad Meek laimėjo nelegalių smūgių pagalba ir kovos rezultatas turi būti pripažintas negaliojančiu.

Venator FC 3 turnyro kovų rezultatai:
1. Manolo Zecchini nugalėjo Dennis Coste, 1R 3:22 TKO (Smūgiai)
2. Stefano Paterno nugalėjo Andrea Fusi, 3R 1:15 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
3. Cristian ‘Jackhammer’ Magro nugalėjo Giuseppe ‘The Headhunter’ Ruotolo, 1R 1:52 TKO (Smūgiai)
4. Danilo ‘Caterpillar’ Belluardo nugalėjo Daniele ‘The Cyborg’ Miceli, 1R 0:25 KO (Smūgiai)
5. Pietro Cappelli nugalėjo Franco De Martiis, 1R 1:01 Pasidavimas (Kimura)
6. Danyel Pilo nugalėjo Luca ‘Shoto’ Puggioni, 2R 4:55 TKO (Smūgiai)
7. Federico Mini nugalėjo Ciro Ruotolo, 2R 2:58 KO (Smūgis koja į galvą)
8. Cristian ‘Mano di Pietra’ Binda nugalėjo Davide Baneschi, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
9. Leonardo ‘Lehonardo’ Zecchi nugalėjo Alessandro ‘The Bad’ Botti, 5R 5:00 Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
10. Che ‘Beautiful’ Mills vs. Terry Montgomery, 1R 2:58 Kova laikoma neįvykusia (Atsitiktinis smūgis alkūne į pakaušį)
11. Cody ‘The AK Kid’ McKenzie nugalėjo Valeriu Mircea, 2R 1:30 Pasidavimas (Giljotina)
12. Jack ‘The Joker’ Hermansson nugalėjo Ireneusz Cholewa, 3R 1:05 TKO (Smūgiai)
13. Karl ‘Psycho’ Amoussou nugalėjo Giovanni Melillo, 1R 4:51 TKO (Smūgis koja į galvą ir smūgiai rankomis)
14. Mattia ‘Aittam’ Schiavolin nugalėjo Jason ‘Mayhem’ Miller, 2R 3:10 Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
15. Marvin Vettori nugalėjo Igor Araujo, 1R 1:13 Pasidavimas (Giljotina)
16. Rameau Thierry ‘The African Assassin’ Sokoudjou nugalėjo Matt ‘The Hammer’ Hamill, 1R 0:37 KO (Smūgiai)
17. Luke ‘Bigslow’ Barnatt nugalėjo Stefan Croitoru, 2R 2:32 TKO (Smūgiai rankomis ir keliais)
18. Emil Weber Meek nugalėjo Rousimar ‘Toquinho’ Palhares, 1R 0:45 KO (Smūgiai rankomis ir alkūnėmis),

Dalinkis:
Share 'Venator FC 3 turnyras: skandalai ir rezultatai' on Facebook Share 'Venator FC 3 turnyras: skandalai ir rezultatai' on Twitter Share 'Venator FC 3 turnyras: skandalai ir rezultatai' on vk.com Share 'Venator FC 3 turnyras: skandalai ir rezultatai' on Print Friendly