MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda sėkmingai pasirodė Vokietijoje

birželio 10, 2016
Views: 1 123

5b85c9a2ed6f36f5e149f3190d5f1674Labai gerai pasibaigė mūsų komandos išvyką į Vokietiją, į Wolgaster Kampfkunst-Gala turnyrą, kuris vyko Wolgasto mieste. Kaip minėjome „MMA Knight LT“ komandai šiame turnyre atstovavo Lietuvos, Rusijos ir Baltarusijos kovotojai Viktor Tomaševič, Alexey Repalov ir Famil Shirinly. Priminsime, kad visi tris Lietuvos kovotojai susitiko su Lenkijos kovotojais.
Viktor Tomaševič susikovė su Marcinu Mazureku. Deja mūsų kovotojui nepavyko nutraukti nesėkmių serijos. Atakos metų jis tiesiog įkišo galvą į giljotiną ir buvo priverstas pasiduoti.
Famil Shirinly teisėjų sprendimu nugalėjo Piotrą Foderį.
Pergalę šventė bei nemažai diskusijų sukėlė Alexey Repalov. Jis teisėjų sprendimu nugalėjo iki tol nenugalimą Mateuszą Zielinskį. Pirmą kartą pralaimėjęs, Zielinski nesugebėjo susitaikyti su tuo. Vos sugrįžus atgal į Lenkiją, jis savo facebooke paskyroje parašė pasipiktinimo kupiną komentarą apie turnyrą, prastus teisėjus, kurie du kartus neužskaitė jo pergalės. Deja Zielinski „pamiršo“ paminėti apie konfliktus su teisėjų kovos metu, apie smūgį galva Repalovui, kas šioje kovoje buvo uždrausta, apie smūgį koją į Repalovą kovai vykstant parteryje ir dar kelis nusižengimus.
Lenkijos MMA portalas mmanews.pl nepatingėjo surasti kovos įrašą ir peržiūrėtį ją. Po „gilios analizės“, besivadovaujant „pasaliniais standartais“ pripažino, kad kovą turėjo laimėti Lenkijos kovotojas. Mūsų redakcija nežino visame pasaulyje priimtu MMA standartų. Kone kiekvienoje šalyje galioja savo MMA taisyklės. Labiausiai paplitusios JAV „unifited rules“ pretenduoja į populiariausią MMA statutą, bet jos yra privalomos tik JAV ir dar keliose šalyse, tuo tarpu kitame pasaulyje, ir ypatingai Europoje, kiekviena organizaciją turi savo taisykles.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda sėkmingai pasirodė Vokietijoje' on Facebook Share 'Mūsų komanda sėkmingai pasirodė Vokietijoje' on Twitter Share 'Mūsų komanda sėkmingai pasirodė Vokietijoje' on vk.com Share 'Mūsų komanda sėkmingai pasirodė Vokietijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31