MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Ciniška žmogžudystė: automobiliu tyčia partrenktas ir užmuštas garsus 34-erių kovotojas

birželio 27, 2016
Views: 1 015

ryanas-jimmo-71665194Tragedija Kanadoje. Vienoje Edmontono miesto gatvių užmuštas žinomas šios šalies mišrių kovų meistras Ryanas Jimmo. Sportininkui buvo 34-eri metai. Stipruolį piktybiškai automobiliu partrenkęs vairuotojas iš įvykio vietos paspruko.
Edmontono policija pranešimą apie incidentą gavo naktį iš sekmadienio į pirmadienį. Paaiškėjo, kad vienoje miesto gatvių įvykdyta visiškai šaltakraujiška žmogžudystė. Liudininku teigimu, 34-erių R. Jimmo greta parduotuvės įsivėlė į trumpą ir piktą diskusiją su dviem vyriškiais, sėdėjusiais vidutinio dydžio krovininiame automobilyje. Pokalbis ilgai netruko – neilgai trukus sportininkas nužingsniavo šalin. Visgi tai buvo paskutiniai žingsniai R. Jimmo gyvenime – automobilis, vairuojamas kaukazietiškų bruožų vyro, staigiai šovė į priekį ir gatvėje parbloškė einantį sportininką. Liudininkai iškvietė policiją ir greitąją pagalbą, tačiau atvykę medikai R. Jimmo niekuo padėti nebegalėjo – dar kvėpuojantis sportininkas buvo nugabentas į ligoninę, tačiau joje konstatuota atleto mirtis. Tuo metu automobilis su žudikais jau buvo nurūkęs iš įvykio vietos. Pradėtas didelio masto tyrimas, policijos pareigūnai ieško nusikaltėlių. R. Jimmo mišrių kovų turnyre UFC kovojo 2012-2015 m. Jis yra vieno iš greičiausių nokautų UFC istorijoje autorius – Anthony Peroshą 2012-aisiais R. Jimmo įveikė vos per 7 sekundes. Kaip po tragedijos kalbėjo R. Jimmo bičiulis Victoras Valimaki, R. Jimmo buvo neseniai sugrįžęs iš JAV ir rengėsi savo sugrįžimui į ringą – pirmadienį jis turėjo pradėti naują treniruočių stovyklą. R. Jimmo turėjo juodą karate diržą, prieš pradėdamas savo karjerą UFC ringuose, kanadietis turėjo daugiau nei 1000 karate dvikovų, oponentų ir bičiulių buvo laikomas intelektualiu žmogumi. „Tai buvo vienas šauniausių vyrukų šiame sporte, kuriuos pažinojau. Žiauri mirtis, kurios jis tikrai nenusipelnė. Kaip ir niekas kitas“, – teigė V. Valimaki.
Informacijos šaltinis: delfi.lt

Dalinkis:
Share 'Ciniška žmogžudystė: automobiliu tyčia partrenktas ir užmuštas garsus 34-erių kovotojas' on Facebook Share 'Ciniška žmogžudystė: automobiliu tyčia partrenktas ir užmuštas garsus 34-erių kovotojas' on Twitter Share 'Ciniška žmogžudystė: automobiliu tyčia partrenktas ir užmuštas garsus 34-erių kovotojas' on vk.com Share 'Ciniška žmogžudystė: automobiliu tyčia partrenktas ir užmuštas garsus 34-erių kovotojas' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930