MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Skandinavijos MMA pakilimas: Superior Challenge 14

spalio 5, 2016
Views: 937

superior-challenge-14-fighters-slide-1088x400px-2176x800pxPraeito amžiaus 90-jų pabaigoje – 2000 pradžioje Skandinavija Europos MMA diktavo sąlygas. Kone kiekvieną savaitgalį kokiame nors Suomijos, Švedijos ar Danijos mieste vyko MMA turnyras. Tai buvo ne vien regioniniai turnyrai, su vietiniais publikos numylėtiniais kovotojais. 21 amžiaus pirmojo ir antrojo dešimtmečių sandūroje Skandinavijos MMA pasirodė recesijos požymiai. Išėjo „į pensiją“ žinomi kovotojai, nustojo egzistuoti kelios pajėgios organizacijos (Fight Festival, The Zone FC, European Vale Tudo), kitos pradėjo organizuoti turnyru nereguliariai, juose nustojo kautis žinomi kovotojai. Skaudų smūgį skandinavams, ypatingai švedams, sudavė UFC. Visa virtinė pajėgių kovotojų – Alexander Gustafson, David Bielkheden, Per Eklund, Lucio Linhares, Martin Kampmann, Anton Kuivanen ir t.t., kuriems pasaulio MMA hegemono turnyruose sekėsi skirtingai.
Spalio 8 dieną, Švedijos sostinėje Stokholme vyks didžiausios Skandinavijos šalių MMA organizacijos Superior Challenge. Kadaise šios organizacijos turnyrai prilygdavo geriausiems jau neegzistuojančios Cage Rage organizacijos ar KSW turnyrams. Deja UFC ekspansiaj į Europą padarė savo. Geriausi Švedijos kovotojai patraukė į pasaulio magnato glėbį. Sekėsi jiems skirtingai. Ryškiausia Švedijos MMA žvaigždė David Bielkheden buvo priverstas sugrįžti atgal į tėvynę, į SC turnyrus. Superior Challenge turnyruose pagrindinėse kovose niekada nekovojęs Alexander Gustafsson tapo viena ryškiausių pasaulio MMA žvaigždžių ir du kartus pretendavo į UFC titulą.
Spalio 1 dieną Stokholme, Superior Challenge 14 turnyre susirinks ryškiausi Švedijos MMA kovotojai. David Bielkheden ir Papy Abedi jau turėjo šansą pademonstruoti save UFC, bet jiems nepavyko. Simon Skold ir Martin Akhtar dar savo šanso laukia. Alexander Bergman ir Sadibou Sy dar tik kuria savo kovotojų CV, kad galėtu šturmuoti UFC oktagoną.
Su pasididžiavimu galime pranešti, kad šeštadienį Švedijoje dalyvaus ir „MMA Knight LT“ komandos atstovas. Juo bus italas Elio Caiaffa. Kartą už mūsų komandą jau kovoje italas susikaus su Švedijoje gyvenančiu Dilmurodu Movlonovu. Movlonov debiutuoja MMA, bet jis nėra atsitiktinis žmogus kovų menuose. Jis yra du kartus laimėjęs pasaulio sambo ir tris kartus Švedijos čempionatus. Taip pat jo sąskaitoje penki Skandinavijos dziudo čempionu titulai.

Dalinkis:
Share 'Skandinavijos MMA pakilimas: Superior Challenge 14' on Facebook Share 'Skandinavijos MMA pakilimas: Superior Challenge 14' on Twitter Share 'Skandinavijos MMA pakilimas: Superior Challenge 14' on vk.com Share 'Skandinavijos MMA pakilimas: Superior Challenge 14' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930