MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Emelianenko – Bellator MMA! Debiutas vasarį

lapkričio 20, 2016
Views: 1 196

matt-mitrione-fedor-emelianenko-bellator-172-pre-2Šiąnakt įvyko tai, kas turėjo įvykti jau useniai. Legendinis Fiodor Emelianenko pasirašė sutartį su Bellator MMA, kuriai vadovauja jo senas draugas Scott Coker. Kontraktas apima kelias kovas, bet jų kiekis nėra atskleistas. Pirmuoju Emelianenko priešininku bus buvęs UFC kovotojas Matt Mitrione.Jų dvikova įvyks 2017 metų vasario 18 dieną, Bellator MMA 172 turnyro metų.
Buvęs PRIDE čempionas pastaruoju metų buvo tiesiog įklimpęs į skandalų liūną. Jis buvo smarkiai kritikuojamas už savo pirmą po sugrįžimo oponentą, kuriuo buvo Emelianenko toli nelygus indas Singh Jaideep. Pirmojoje po sugrįžimo kovoje Rusijoje jis skandalingas ir tik savo darbuotojų (kovai teisėjavo jam pavaldžios Rusijos MMA Sąjungos teisėjai) padedamas nugalėjo buvusį UFC pusiau sunkiasvorį Fabio Maldonado. Vis gi didžiausias smūgis Emelianenko buvo suduotas neseniai. Čečėnijoje, eilinio turnyro, organizuojamo kovų klubo “Akhmat”, dalyvavo vaikai. Tai buvo Čečėnijos lyderio Ramzano Kadyrovo sūnūs, kurie, aišku, laimėjo savo kovas. Po Fiodoro Emelianenko pastabos, kad negali būti profesionalių vaikų MMA kovų, jį užpuolė kone visas kovų klubas „Akhmat“ bei žmonės, artimi Kadyrovui – Čečėnijos vice-prezidentas Adam Delimkhanov, eilė čečėnų-kovotojų. Užpuolikai nerinko žodžių, kartai atvirai grasindami „rimtu vyrišku pokalbiu“. Viršūne tapo Fiodoro Emelianenko vyresniosios dukros užpuolimas Maskvoje. Nors yra teigiama, kad ją užpuolė ir sumušė slaviškos išvaizdos vyras, taškas šioje istorijoje dar nėra.
Matt Mitrione buvo atleistas iš UFC po dviejų iš eilės pralaimėjimų. Bellator MMA jis jau laimėjo dvi kovas ir šiuo momentų yra laikomas (turint omeny itin silpną šios organizacijos sunkiasvorių divizioną) tvirtu TOP kovotoju.

Dalinkis:
Share 'Emelianenko – Bellator MMA! Debiutas vasarį' on Facebook Share 'Emelianenko – Bellator MMA! Debiutas vasarį' on Twitter Share 'Emelianenko – Bellator MMA! Debiutas vasarį' on vk.com Share 'Emelianenko – Bellator MMA! Debiutas vasarį' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. spalio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031