MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Šiandien vyks kovų turnyras Tauragėje

gruodžio 3, 2016
Views: 991

Taurris Cup 2016Šiandien, gruodžio 3 dieną, kovų gerbėjų žvilgsniai bus prikaustyti prie Tauragės. Šiame mieste vyks tradicinis, nors ir nereguliarus, mėgėjų bokso turnyras, kurį organizuoja Tauragės bokso klubas “Kova”.
Šiais metais Tauragėje tarpusavyje susikaus Lietuvos ir Suomijos bokso rinktinės. Papildomą programą šiam turnyrui ruošia šio mieste “Taurris” klubas, kuriam vadovaują ilgametis mūsų komandos narys Saulius Bucius. Į programą įeina dvi MMA (profesionali ir mėgėjų) bei dvi K-1 kovos.
Pagrindinėje, profesionalioje MMA kovoje Susikaus tauragiškis Tomas Pakutinskas ir Vilniaus “Rings” klubo kovotojas Ignas Mikelionis.
Mėgėjų MMA kovoje į ringą įžengs “Plungės Riterio” klubo kovotojas Deivydas Žukauskas. Jis susikaus su šiauliečių Arnoldu Misiūnu iš “Fighting and Fitness Center”.
K-1 kovose Rokas Charlampiejav iš VIlniaus “Sparta Gym” susikaus su Aironu Ramanaičiu iš “Taurris” klubo, o patyręs Vytautas Sadauskas iš Kauno “Dainralfas” – su latviu Jurijumi Marbevichiumi iš “Golden Glory” klubo.
Šiame turnyre prieš savo publiką labai norėjo pasirodyti Saulius Bucius, bet jam nepavyko surasti priešininką. Pirmuoju turėjo būti kovotojas iš Rusijos, kuris laiku nesugebėjo pasidaryti Lietuvos vizos. Oponentas iš Latvijos likus vos porai dienų iki turnyro tiesiog dingo kaip į vandenį ir su juo po šiai dieną nepavyksta susisiekti.

Dalinkis:
Share 'Šiandien vyks kovų turnyras Tauragėje' on Facebook Share 'Šiandien vyks kovų turnyras Tauragėje' on Twitter Share 'Šiandien vyks kovų turnyras Tauragėje' on vk.com Share 'Šiandien vyks kovų turnyras Tauragėje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930