MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW organizuos turnyrą stadione

sausio 12, 2017
Views: 1 322

kswMūsų kaimynai iš Lenkijos, KSW organizacija, nusprendė mesti iššūkį patiems sau. Dar pernai jie paskelbė, kad šių metų gegužės 27 dieną KSW 39 turnyrą jie organizuos Varšuvoje, milžiniškame Nacionaliniame stadione.
Jau eilė metų pilnas arenas visoje Lenkijoje renkantys KSW dabar turi užpildyti 65000 žiūrovų talpinantį didžiausia sporto objektą Lenkijoje. Nebe viena ir toli gražu ne dvi organizacijos bandė daryti turnyrus stadionuose. Kiekvienam stipriam rinkos žaidėjui tai yra garbės reikalas. Stadiono rekordas po šiai diena priklauso legendinei PRIDE organizacijai, kuri kooperacijoje su K-1 suorganizavo PRIDE Shockwave turnyrą. 2002 metai Tokijaus Olimpiniame stadione vykęs turnyras, anot organizatorių, surinko virš 91000 žiūrovų. Neaplenkė ši mada ir UFC. Pasaulio milžino rekordas – UFC 193 turnyras, vykęs pernai Australijoje, Melburne su Rondas Rosey vs. Holly Holm dvikova priešaky bei 56214 žiūrovų.
Savaime suprantama, kad šiame turnyre bus surinkti tik didžiausios KSW žvaigždė. Yra kalbama, kad šiame turnyre kausis Mariusz Pudzianowski bei po pertraukos grįžtantis Mamed Khalidov. Anot gandų Khalidov šiame turnyre, revanšinėje kovoje turėjo susikauti su savo draugu Michalu Materla.
Michal Materla pernai metų pabaigoje buvo sulaikytas policijos bei apkaltintas dalyvaujant organizuotos nusikalstamos veiklos grupėje, kurį be kitą ko vertėsi narkotikų prekybą. Materla liko už grotų, nors už jį laidavo olimpinis dziudo čempionas Pawel Nastula. Jau darosi aišku, kad jo reikalai klostosi ne itin sėkmingai. Net ir paleistas į laisvę, jis kažin ar spėtu atsigauti bei tinkamai pasiruošti kovai.
Dar vienu turnyro megntu turi tapti Damian Janikowski. Pastarasis gegužės 27 dieną tik debiutuos MMA. Tokia garbė ir pasitikėjimas jo asmenybe atsirado dėl jo pasiekimų imtynėse. Janikowski yra itin tituluotas imtynininkas. Jo taupyklėje Londono Olimpinių žaidynių bronzos medalis.
Nacionaliniame stadione pirmą kartą kaip čempionas pasirodys didžiausia pernai metų KSw sensacija Fernando Rodrigues Jr. Priminsime, kad jis sutriuškino ilgametį KSW čempiona Karolį Bedorfą ir tapo geriausių organizacijų sunkiasvorių. Jo priešininku bus kontroversiškas Maciej Rozalski. Nors kova iš sportinės pusės neatrodo labai stipriai, bet ji garantuotai turės nemenką marketinginę vertę. Ir tai kol kas vienintelė šiam momentui žinoma kova.

Dalinkis:
Share 'KSW organizuos turnyrą stadione' on Facebook Share 'KSW organizuos turnyrą stadione' on Twitter Share 'KSW organizuos turnyrą stadione' on vk.com Share 'KSW organizuos turnyrą stadione' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31