MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lietuvoje vyks King of the Cage turnyras

kovo 1, 2017
Views: 1 476

a3-KOTC-04-08www-1Kauno „Dainralfas“ klubas bei jo vadovas Dainius Daukšas balandžio 8 dieną visus MMA gerbėjus kviečia į Kauno sporto Halę. Šioje legendinėje arenoje vyks tarptautinis MMA kovų turnyras King of the Cage: Baltic Tour. Skelbiama, kad šiame turnyre tarpusavyje susikaus Lietuvos, Amerikos, Armėnijos, Gruzijos, Rusijos, Ukrainos ir Čekijos kovotojai. JAV atstovaus tokie garsūs KOTC kovotojai, kaip Juan Archuleta, Joe Stevenson, Shad Smith ir Mark Antony Lopez.
Didelį susidomėjimą kelia pastarojo kovotojo dalyvavimas. „Kryptonite“ pravardę turintis kovotojas visada buvo itin pavojingu priešininku. Jo technika visuomet buvo nenuspėjama, dėl ko jo priešininkai dažnai atrodo silpniau, nei yra iš tikrųjų. Pats Toni Lopez kiekvienoje kovoje visada eina iki galo ir lengvai kovų nepralaimi. Egidijaus Valavičiaus skriaudikas susikaus su geriausių šalies sunkiasvoriu Tomu Pakutinsku.
Šiuo metu yra žinomos dar dvi kovos. Vytautas Sadauskas susikaus su Juanu Archuleta. Karolis Buslys susikaus dėl KOTC čempiono titulo su Shad Smithu.
Kiti Lietuvos atstovai paaiškės po atrankinio MMA turnyro, kuris vyks Kaune, kovo 5 dieną.
Turnyro mėgėjų kovose dalyvaus du „MMA Knight LT“ komandos kovotojai Saulius Bucius bei Mantas Žukauskas Jų priešininkai šiuo metų nėra žinomi.
Bilietai į pagrindinį turnyrą jau yra parduodami bilietai.lt puslapyje.

Dalinkis:
Share 'Lietuvoje vyks King of the Cage turnyras' on Facebook Share 'Lietuvoje vyks King of the Cage turnyras' on Twitter Share 'Lietuvoje vyks King of the Cage turnyras' on vk.com Share 'Lietuvoje vyks King of the Cage turnyras' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930