MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų kovotojai rytoj kovos Vokietijoje

kovo 10, 2017
Views: 1 386

Rock-The-Cage-RTC-MMA-Germany-logoRytoj „MMA Knight LT“ komandos kovotojai eilinį kartą įžengs į MMA narvą. Keturi mūsų kovotojai – tris iš Lietuvos bei vienas iš Latvijos – rytoj vakare dalyvaus MMA ir K-1 turnyre Vokietijoje, Greisvaldo mieste, Rock the Cage 6 turnyre.
Latvijos kovotojas Hasan Mezhiev susikaus su Lenkijos Bersrkers klubui atstovaujančiu Ruslanu Chapko iš Ukrainos. Latvijos kovotojas yra nenugalimas MMA ringuose, iš keturių kovų laimėjęs visas keturias. Savo debiutineje kovoje, vykusioje pernai, jis TKO nugalėjo mūsų komandos veteraną Roką Stambrauską. Mezhievo oponentas yra jo visišką priešingybe. Šešias kovas turėjęs, jis pralaimėjo jas visas.
Šįvakar MMA debiutuos Evelina Puidaitė iš Kauno „Dainralfas“ klubo. Dainiaus Daukšo auklėtinė ruošiasi pasirodymui prieš gimtąją publiką KOTC: Baltic Tour ir savo jėgas pasitikrins prieš Steffi Schmidt iš Berlyno. Vokietės sąskaitoje šiam momentui yra tik vieną, pergalingą, MMA kova karjeroje.
Martynas Girskis debiutuos kovoje su taip pat debiutantu Martinu Hennigu iš Vokietijos.
Mantas Selvenis, kuriam tai bus antroji MMA kova, susikaus su taip pat antrą kartą kovosiančiu Islamu Mayrasultanovu iš Lenkijos. Mantas Selvenis pralaimėjo savo debiutą, tuo tarpu jo priešininkas debiutinę kovą laimėjo.

Dalinkis:
Share 'Mūsų kovotojai rytoj kovos Vokietijoje' on Facebook Share 'Mūsų kovotojai rytoj kovos Vokietijoje' on Twitter Share 'Mūsų kovotojai rytoj kovos Vokietijoje' on vk.com Share 'Mūsų kovotojai rytoj kovos Vokietijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930