MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – II-a dalis

balandžio 12, 2017
Views: 1 136

eventDetailsVakaro metų gausiai susirinkę kauniečiai bei miesto svečiai išvido 12 kovų. 2 kovos vyko pagal mėgėjų, o 10 – pagal profesionalų taisykles. Buvo vadovaujamasi visame pasaulyje vis labiau populiarėjančiomis Unifited Rules, kuriomis vadovaujasi UFC. Organizatoriai pasirūpino, kad turnyro teisėjas Vidas Leščinskas paaiškintu žiūrovams taisyklių niuansus.

KOTC: Baltic Tour turnyro rezultatai:
1. MMA mėgėjų kova: Ernestas Varankevičius (Lietuva) nugalėjo Romaną Panagutą (Rumunija), 1R TKO (Smūgiai)
Jaunas lietuvis kaip uraganas užpuolė savo oponentą iš Rumunijos. Po įnirtingos apsikeitimo smūgiais stovėsenoje, rumunas suklupo ir kova buvo nutraukta. Ant narvo sekcijos viršaus su Lietuvos trispalve užšokęs Varankevičius mėgavosi audringais plojimais.

2. MMA mėgėjų kova: Nikolae Luka (Moldova) nugalėjo Mindaugą Vaišnorą (Lietuva), 2R Pasidavimas (Rankos laužimas)
Antroje vakaro kovoje susikovė taip pat du MMA debiutantai. Abu kovotojai įvykių neskubino. Pirmasis raundas praėjo apyligioje kovoje, nors pabaigą laimėjo Moldovos kovotojas. Antrajame raunde Luka akimirksniu pervedė kovą į parterį bei laimėjo kovą rankos laužimu.

3. MMA profesionalų kova: Genadij Githlan (Moldova) nugalėjo Martyną Rutkų (Lietuva), 1R Pasidavimas (Smaugimas iš už nugaros)
Dar viena greita kova. Moldovos kovotojas sudavė greitą smūgių seriją į galvą, pervedė kovą į parterį ir užsmaugė Rutkų.

4. MMA profesionalų kova: Raimundas Krilavičius (Lietuva) nugalėjo Jamoliddiną Ergashevą (Uzbekija), 1R Pasidavimas (Rankos laužimas)
Antroje vakaro profesionalioje kovoje Lietuva atsigavo. Krilaviičius kovos pradžioje pataikė gerą smūgį į uzbeko galvą, pasiuntė jį į nokdauną. Parteryje Krilavičius apipylė Ergashevą smūgiais rankomis bei alkūnėmis ir pasinaudojęs oponento pasimetimu, užlaužė jam ranką.

5. MMA profesionalų kova: Mantas Žukauskas (Lietuva) nugalėjo Edgarą Banikonį (Lietuvą), 2R Pasidavimas (Rankos laužimas)
Vienintelė kova, kurioje tarpusavyje susikovė lietuviai. Banikoniu tai buvo trečioji profesionali MMA kova, tuo tarpu „MMA Knight LT“ komandos kovotojas debiutavo profesionaliose kovose. Pirmajame raunde abu kovotojai ieškojo kelio pergalės link. Beveik visą laiką abu kovotojai praleido parteryje, kur aktyvesniu buvo Žukauskas. Antrajame raunde Banikonis bandė smūgiuoti ir pradžiai jam sekėsi tai daryti. Bet mūsų kovotojas vėl pervedė kovą į parterį. Paruošęs sėkmingą rankos laužimą, ji jį atliko sėkmingai ir laimėjo savo debiutinę kovą, kuo be galo pradžiugino savo emocionalų trenerį Marių Mažulį.

6. MMA profesionalų kova: Vitold Jagelo (Lietuva) vs. Artur Goja (Moldova), 1R Pasidavimas (Giljotina)
Abu kovotojai ne juokais, be jokios žvalgybos ir apšilimo susikibo narve. Po įnirtingos apsikeitimo smūgiais, kova perėjo į parterį. Moldovos kovotojas turėjo pozicinį pranašumą ir sudavė kelis skaudžius smūgius Lietuvos kovotojui. Jagelo buvo smarkiai prakirsta kakta ir jo kraujas tiesiog aptaškė visą narvą. Bet Jaunas vilnietis nekiek nepasimetė ir kaip mat atliko Gojai giljotinos smaugimą.

7. MMA profesionalų kova: Evelina Puidaitė (Lietuva) nugalėjo Vera Julieta (Moldova), 1R TKO (Smūgis)
Vienintelė moterų kova pasibaigė labai greitai. Po žvalgybinio apsikeitimo smūgiai Puidaitė sudavė stiprų smūgį į Julietos pilvą. Moldovos kovotoja nusisuko nuo savo oponentės ir susigriebė už pilvo iš skausmo. Kovos teisėjas nenorėdamas rizikuoti iš karto nutraukė kovą. Šiuo sprendimu ypatingai buvo nepatenkinta Moldovo kovotoja, kuri matomai atsigavo, kuri reikalavo pratęsti kovą.

8. MMA profesionalų kova: Artur Khachaturyan (Armėnija) nugalėjo Irmantą Zubricką (Lietuva), 3R Teisėjų sprendimas (Nevienbalsis)
Pirmoji vakaro kova, kurioje prireikė viso kovai skirto laiko. Abu kovotojai kovos metų išbandė visą turimą kovų arsenalą. Daugiausia laiko abu kovotojai praleido parteryje, kur šiek tiek, anot teisėjų, geresniu buvo Armėnijos kovotojas.

9. MMA profesionalų kova: Saulius Bucius (Lietuva) nugalėjo Babumirzo Abdufatayevą (Rusija), 1R TKO (Smūgiai)
Po gana ilgos pertraukos į MMA sugrįžęs Saulius Bucius beveik prieš pat turnyrą gavo netikėtą „dovaną“. Atsisakius kovoti, iš kovos iškrito Sauliau priešininkas Dmitry Shestakov iš Rusijos ir tauragiškis gavo naują, visiškai nežinoma oponentą. Kaip po kovos mums prisipažino Saulius, tikslu buvo išbandyti savo oponentą, prisižiūrėti kaip jis smūgiuoja bei imtyniauja. Vos pastebėjus, kad Rusijos kovotojas yra silpnesnis smūgiavime, „MMA Knight LT“ komandos kovotojas puolė į ataką. Rusijos kovotojas buvo pargriautas, bet dar sugebėjo atsistoti. Antros greitos atakos metų rusas vėl buvo pargriautas ir parteryje buvo apipiltas smūgiais. Kovą užbaigė smūgių alkūnėmis seriją. Kovos teisėjui nieko kito neliko, kaip tik nutraukti kovą.

Dalinkis:
Share 'Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – II-a dalis' on Facebook Share 'Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – II-a dalis' on Twitter Share 'Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – II-a dalis' on vk.com Share 'Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – II-a dalis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930