MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – III-a dalis

balandžio 17, 2017
Views: 1 210

Vakaro puošmena tapo mini susitikimas tarp Lietuvos ir JAV MMA kovotojų. Trijuose kovose žiūrovai iš tikrųjų pasimėgavo MMA, kur tikrai netrūko gražių stovėsenos veiksmų, graplingo, ištvermės, kraujo, skausmo ir nuoširdaus pergalės džiaugsmo.

10. Juanas Archuleta (JAV) nugalėjo Vytautą Sadauską (Lietuva), 5R Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
KOTC pasaulio čempionas, Juan Archuleta, ne ieškojo laimės nežinomoje teritorijoje. Jis iškarto pervedė kovą į parterį, kur dominuojančioje padėtyje smūgiuodavo. Į darbą buvo labiausiai paleisti Lietuvoje nedažnai naudojamos alkūnės. Antrajame raunde scenarijus pasikartojo ir Sadauskas vėl 5 minutes praleido „valgydamas“ smūgius. Trečiajame raunde kova vėl buvo pervesta į parterį ir vėl pasikartojo tas pats scenarijus. Vienodai praėjo ketvirtasis ir penktasis raundai. Buvo kalbama, kad neįprastai ištvermingas lietuvis iškankins amerikietį ir turės šansą persverti kovos rezultatą. Deja Lietuvos kovotojo gerbėjų viltims nebuvo lemta pasiteisinti. Sadauskas kentėjo, o Archuleta, labai pozityviai nusiteikęs prieš kovą, vis mažiau šypsojosi ir buvo priverstas vertinti savo oponentą kaip itin kietą riešutėlį. Kovai pasibaigus nekilo abejonių dėl kovos nugalėtojo. Juo tapo Juan Archuleta ir jis nuoširdžiai džiaugėsi šia pergalę, interviu pabrėždamas, kad tai tikrai viena jo sunkiausių kovų. Mačius, kiek pastangų jam reikėjo nugalėti Lietuvos kovotoją, tuo nuoširdžiai patikėjome.

11. Tony Lopez (JAV) nuaglėjo Tomą Pakutinską (Lietuvą), 1R Pasidavimas (Kimura)
Dar vienoje titulinėje vakaro kovoje susikovė pajėgiausias Lietuvos sunkiasvoris Tomas Pakutinskas, atstovaujantis Vilniaus „RINGS“ klubui bei žinomas JAV kovotojas Mark Anthony „Kryptonite“ Lopez. Nors JAV kovotojas nėra pirmo ryškumo JAV MMA kovotojas, jis yra labai žinomas ir turintis nemenka fanų bazę. Jo kovos pasižymi bekompromisiškumu, nenuspėjamumu bei didžiuliu nenoru pralaimėti kovą. Lietuvos kovotojams jis yra gerai žinomas, kaip Egidijaus Valavičiaus nugalėtojas. Daug kas tikėjosi, kad Pakutinskui pavyks revanšuoti Lopezui už tėvynainį. Tomas pradėjo kovą atsargiai, nuo žvalgybos. Po neilgo apsikeitimo smūgiais jis pervedė kovą į parterį ir užėmė gana patogia šoninę padėtį. Ir tuo momentu Lopez pademonstravo tai. Kuo jis yra gerokai pranašesnis už Pakutinską – patirtį. Jis išlaukė momentą ir atliko lietuviui kimurą, po kurios Pakutinskas pasidavė. Kai Lopez džiūgavo narve, Lietuvos kovotojas liko sėdėti ant narvo pagrindo. Po kurio laiko jis su trenerių pagalba paliko narvą ir pateko į medikų rankas, kurie jį išvežė iš Sporto Halės. Kaip paskui paaiškėjo, jam buvo išnarintas petis. Tikimės, kad tai nebus labai rimta ir sunki trauma ir Tomas, gyvenime itin teigiamas ir pozityvus žmogus, kuo greičiau sugrįš į narvą. Kas liečia Tonio Lopezo, tai tokią spalvingą asmenybę norėtųsi Lietuvoje pamatyti dar kartą. Klausymas tik prieš ką?.

12. Shad Smith (JAV) nugalėjo Karolį Buslį (Lietuva), 2R Pasidavimas (Trikampis kojų smaugimas)
Lietuvis pirmajame raunde pademonstravo puikų nusiteikimą kovą. Gerokai greitesnis už amerikietį, jis puikiai judėjo, daug smūgiavo, pabandė atlikti kelis skausmingus veiksmus. Gana vėlai į kovą įsijungęs Smith visgi sugebėjo laimėto raundo pabaigą. Antrajame raunde jis įvertino savo oponentą ir padarė tinkamas išvadas. Todėl nenorėdamas rizikuoti jis iškarto pervedė kovą į parterį ir atliko Busliui trikampį kojų smaugimą.

Kaune vykęs turnyras tikrai išėjo į pliusą:
1. Jis pademonstravo, kad publika yra ištroškusi MMA, ko Lietuvoje darosi vis mažiau ir mažiau.
2. Mėgėjų turnyrai bei kelios profesionalios kovos per didžiausius šalyje kovų turnyrus tirai yra mažai.
3. Lietuvos yra nemažai klubų bei gana daug jaunų ir perspektyvą turinčių MMA kovotojų.
Labai norėtųsi, kad šis turnyras nebūtu vienadieniu reiškiniu ir kad rudeniop būtų dar viena proga aplankyti Kauną ir vieną jo sporto arenų. Peno mūsų optimizmui duoda mūsų kolegų iš 15min.lt pateikta informacija:
Tikimasi, jog balandžio 8 d. renginys, kuriam, pasak organizatorių, ruoštasi apie pusmetį, taps puikia įžanga naujam mišrių kovų reginiui Lietuvoje: Europa prieš Ameriką. Turnyro formatas: devyni europiečiai susikaus su devyniais MMA kovotojais iš JAV. Turnyrai bus rengiami Kauno „Žalgirio“ arenoje, o juose nuolat pasirodys ir po du ar tris geriausius Lietuvos sportininkus.

Dalinkis:
Share 'Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – III-a dalis' on Facebook Share 'Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – III-a dalis' on Twitter Share 'Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – III-a dalis' on vk.com Share 'Kaune įvyko KOTC: Baltic Tour turnyras – III-a dalis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930