MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

ACB veržiasi tarp pasaulio geriausių

gegužės 24, 2017
Views: 934

rodyklėPer kelis pastaruosius metus kaimyninėje Rusijoje, kurios MMA organizacijos jau daug metų yra mūsų strateginėmis partnerėmis, įvyko milžiniški pasikeitimai.
Ilgalaikis rinkos dominantas, Sankt-Peterburgo M-1 Global organizacija, smarkiai prarado pozicijas. Ilgamečio šios organizacijos veido – Fiodoro Emelianenko – praradimas ir jo konfliktai su M-1 Global vadovu Vadimu Finkelsteinu. Labai svarbių kovotojų, tame tarpe ir čempionų, perėjimai pas konkurentus bei jų veržimasis į UFC nepraėjo veltui. M-1 Challenge turnyrai surenka gerokai mažiau žiūrovų. Kovų sąrašai užpildomi kovotojais, kurių vardai bei pavardės kažką reiškia tik specialistams.Šiuo metų pagal populiarumą M-1 Global yra trečiojoje vietoje.
Antrą vietą tarp Rusijos organizacijų galimą duoti Fight Night organizacijai iš Maskvos. Šios organizacijos turnyrai dera rafinuotai bei išlepintai sostinės publikai – daug šou, nemažai patetikos, dažnai istorine bei politine tematika, organizacijos žvaigždžių skandalingas elgesys prikausto žiūrovų dėmesį bei surenka sales.
Pirmąją vietą Rusijoje šiuo metų galima drąsiai atiduoti Čečėnijoje besibazuojančiai Absolute Championship Berkut arba ACB organizacijai.Atsiradusi išimtinai kaip regioninis projektas, jos vadovo Mairbeko Khasievo deka ACB tapo Nr. 1 šalyje. Į ACB patraukė daugybe Rusijoje gerai žinomų MMA kovotojų. UFC kovotojas Albert Tumenov nusprendė nebe pratęsti sutarties su pasaulio gegemonu UFC ir patraukė į ACB. Estijos sunkiasvoris Denis Smoldarev sėdėjo be kovų M-1 Global ir nusprendė ieškoti laimės ACB, kur pradėjo formuotis galingas sunkiasvorių divizionas. Ir tai tik keli didžiulės Rusijos MMA kovotojų migracijos pavyzdžiai.
Kas labai svarbu, yra ACB suplanavusi didžiulę tarptautinę ekspansiją. Tuo įrodymu yra neseniai paskelbtas ACB 2017 metų antrosios pusės turnyrų tvarkaraštis:
ACB 63 – Anglija, Njukastlas, liepos 1.
ACB 64 Young Eagles – Kinija, liepos 8.
ACB 65 – JAV, Kalifornija, Ontario, liepos 23.
ACB 66 Young Eagles – Rusija, Grozny, rugpjūčio 5.
ACB 67 – Rusija, Grozny, rugpjūčio 19.
ACB 68 – Japonija, rugsėjo 9.
ACB 69 Young Eagles – Kazachstanas, rugsėjo 23.
ACB 70 – Švedija, spalio 7.
ACB 71 – Meksika, spalio 21.
ACB 72 Young Eagles – Vokietija, lapkričio 4.
ACB 74 – Brazilija, lapkričio 18.
ACB 73 Young Eagles – Australija, gruodžio 2.
ACB 75 – Rusija, Maskva, gruodžio 16.
Kaip matosi, nusimato labai plati ACB geografija. Norisi pasidžiaugti dėl jaunos ir ambicingos organizacijos, bet jai koja gali pakišti jos pačios vadovas Mairbek Khasiev ir jo veiksmai. Jį būtu galima pavadinti kone kontroversiškiausių MMA organizacijų vadovu, po Danos White be abejo. Jau seniai šis žmogus teigia, kad jo tikslas – sulaužyti UFC sprandą ir užimti jos vietą. Ir jis bando pasiekti savo tikslą visomis priemonėmis, vieną kurių. Bet yra keli bet:
1. Organizuoti MMA turnyrus kas dvi savaites yra gana nepigūs malonumas. Daugumos didžiųjų MMA organizacijų finansavimas yra skaidrus bei aiškus. Dėl ACB žinoma, kad jie visi finansuojami iš Khasievo „kišenės”. Jo finansų kilmė nėra viešinama ir nežinia, kad Khasievui atsibos finansuoti turnyrus ar kada pasibaigs finansų šaltinis.
2. ACB turnyrai Rusijoje ir ypač Čečėnijoje yra populiarūs. Užsienyje ACB susiduria su problemomis. Vietiniams žiūrovams nėra įdomus čečėnų kovotojai, jiems trūksta šou, turnyrams trūksta reklamos, ryškių žvaigždžių. Tuo pasiekoje pustuštės salės ir turnyrai neišlieka atmintyje. Keli turnyrai Lenkijoje, debiutai JAV, Anglijoje yra to įrodymais. Turnyrai Austrijoje, Vienoje, surinkdavo pilnas sales, bet pagrindinė jų publika buvo gausi vietinė čečėnų diaspora.
3. Labai problematiškas teisėjavimas. Jai ne pirmi metai yra minimas ACB turnyrų teisėjavimas. Su tuo teko susidurti ir mūsų komandai, kuomet ACB 1 buvo trukdoma Sergejui Grečicho. Sergejui visgi laimėjus kovą, turnyro užkulisiuose vyko karštas pokalbis tarp turnyro organizatoriaus ir kovos teisėjo. Taip pat Mairbek Khasiev pagarsėjo kaip žmogus, kuris dvikovai pasibaigus nekartą yra keitęs kovos rezultatus, pvz. Arbi Aguev vs. Patrik Kincl. Plačiai pagarsėjo jo demonstratyvus Anglijos teisėjų korpuso atleidimas ir dar nemažai kitų skambių įvykių.
Kaip ten bebūtų, bus labai įdomu stebėti ACB raida ir šios organizacijos kovą už vietą po saulę.

Dalinkis:
Share 'ACB veržiasi tarp pasaulio geriausių' on Facebook Share 'ACB veržiasi tarp pasaulio geriausių' on Twitter Share 'ACB veržiasi tarp pasaulio geriausių' on vk.com Share 'ACB veržiasi tarp pasaulio geriausių' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31