MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga

gegužės 28, 2017
Views: 280

NFC_2Itin skirtingai susiklostė šį savaitgalį abi mūsų komandos išvykos į Čekiją bei Suomiją. Priminsime, kad Čekijoje kovojo Kauno „Dainralfas“ klubo kovotojas Edgaras banikonis, o Suomijoje – tuo paties klubo kovotoją Evelina Puidaitė bei Ukrainos kovotojas Yuriy Zakharets.
Evelina Puidaitė Suomijoj vykusiame NFC 2 turnyre susikovė su patyrusia Suvi Salmimies. Suomijos kovotoja nesirinko žvalgybos taktikos, o iškarto nėrė į kojas ir pervedė kovą į parterį. Užėmus padėtį iš viršaus, jis užbombardavo lietuvaitę smūgiais iš viršaus. Kovos teisėjui nieko kito neliko, kaip tik nutraukti kovą Evelinos nenaudai.
Dar mažiau pasisiekė mūsų legionieriui iš Ukrainos. Iš karto po svėrimų jis pasijuto itin blogai ir buvo išgabentas į ligoninę. Ligoninėje paaiškėjo, kad Zakharetsui atsivėrė skrandžio opa ir prasidėjo kraujavimas. Yuriy Zakharets visą naktį praleido ligoninėje. Jo kova su Toniu Valtonenu, savaime suprantama, buvo atšaukta.

Dalinkis:
Share 'Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga' on Facebook Share 'Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga' on Twitter Share 'Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga' on vk.com Share 'Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2017 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Spa  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930