MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga

gegužės 28, 2017
Views: 756

NFC_2Itin skirtingai susiklostė šį savaitgalį abi mūsų komandos išvykos į Čekiją bei Suomiją. Priminsime, kad Čekijoje kovojo Kauno „Dainralfas“ klubo kovotojas Edgaras banikonis, o Suomijoje – tuo paties klubo kovotoją Evelina Puidaitė bei Ukrainos kovotojas Yuriy Zakharets.
Evelina Puidaitė Suomijoj vykusiame NFC 2 turnyre susikovė su patyrusia Suvi Salmimies. Suomijos kovotoja nesirinko žvalgybos taktikos, o iškarto nėrė į kojas ir pervedė kovą į parterį. Užėmus padėtį iš viršaus, jis užbombardavo lietuvaitę smūgiais iš viršaus. Kovos teisėjui nieko kito neliko, kaip tik nutraukti kovą Evelinos nenaudai.
Dar mažiau pasisiekė mūsų legionieriui iš Ukrainos. Iš karto po svėrimų jis pasijuto itin blogai ir buvo išgabentas į ligoninę. Ligoninėje paaiškėjo, kad Zakharetsui atsivėrė skrandžio opa ir prasidėjo kraujavimas. Yuriy Zakharets visą naktį praleido ligoninėje. Jo kova su Toniu Valtonenu, savaime suprantama, buvo atšaukta.

Dalinkis:
Share 'Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga' on Facebook Share 'Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga' on Twitter Share 'Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga' on vk.com Share 'Išvyka į Suomiją mūsų komandai buvo nesėkminga' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. spalio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031