MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW 39 rezultatai. Burneika sutriuškintas, bet jumoro neprarado

gegužės 30, 2017
Views: 821

popekhardkorowykoksuPraeitą savaitgalį įvyko dar vienas lietuvišką akcentą turintis MMA turnyras. Kalba eina apie grandiozinį ir analogų neturintį KSW organizacijos turnyrą KSW 39: Colosseum. Turnyras vyko šeštadienį, Varšuvoje, PGE Nacionaliniame stadione. KSW organizatoriams pavyko padaryti neįtikėtiną dalyką. Į stadiono tribūnas jie surinko 57766 žiūrovų. Toks yra oficialus realizuotų bilietų skaičius. Tai yra naujasis šiuolaikinio MMA rekordas. Praeitas rekordas priklausė 2015 metais vykusiam UFC 193: Rosey vs. Holm turnyrui, vykusiam Australijoje. Dar nėra žinomas žiūrovų prie TV krano skaičius, bet ir jis turėtu būti įspūdingas. Kaip jau minėjome, šis turnyras turėjo lietuvišką akcentą.
Esame minėję, kad šiam turnyre turėjo kautis iš Alytaus kilęs garsus ir tituluotas kulturistas Robertas Burneika. Lietuvis, kuris dėka lenkų kilmės žmonos puikiai kalba lenkiškai, yra itin populiarus Lenkijoje. Dėl savo populiarumo jis dažnai gauna pasiūlymus kautis pagal MMA taisykles ir du kartus jį priėmė. Tai vyko jau neegzistuojančios MMA Attack pirmuosiuose turnyruose.
Šeštadienį Burneika susikovė su skandalingu Lenkijos repo atstovu Pawelu „Popek Rak“ Mikolajuwu. Deja šį kartą nusisuko nuo lietuvio. Jis tiesiog sunešiojo Burneiką. Nuo pirmų lenko smūgių Burneika pradėjo kristi. Jis desperatiškai bandė smūgiuoti, bet Mikolajuw buvo grieitesnis bei taiklesnis. Burneika krito ir Mikolajuw uždaužė jį smūgiais. Kova trūko vos 45 sekundes. Nežiūrint į pralaimėjimą, Robertas Burneika liko ištikimas sau ir išsaugojo gerą jumoro jausmą. Jau kitą dieną jis parašė žinutę soc. tinkluose, kad jaučiasi gerai ir jau gavo pasiūlymą iš UFC.
Išskirtinai teigiamai pasirodė galiūnas Mariusz Pudzianowski, kuris smūgiais privertė pasiduoti dar vieną MMA laimės ieškantį galiūną Tyberiuszą Kowalczyką.
Naujuoju KSW sunkaus svorio čempionu tapo skandalingas ir charizmatiškas Marcin Rozalski. Jis vos per 16 sekundžių nokautavo brazilą Fernando Rodriguezą Jr.
Puikiai pasirodė iš ACB į KSW perėjęs Michal Andryszak. Trumpoje kovoje jis anakondos smaugimu nugalėjo Lenkijos MMA veteraną Michalą Kitą.
Gausiai susirinkę žiūrovai itin nusivylė Mamedo Khalidovo pasirodymu. Vidutinės svorio kategorijos čempionas super kovoje susikovė su žemesnės kategorijos čempionu Borysu Mankowskiu. Khalidov pasirinko atsargią taktiką, kontratakuojant Mankowskį ir akivaizdžiai laimėjo pirmąjį raundą. Antrą bei trečią, anot daugybės nepriklausomų žinovų, laimėjo Mankowski, būdamas gerokai aktyvesnis bei tikslesnis. Bet kovos teisėjai turėjo kitokią kovos pabaigos viziją ir pergalę skyrė Khalidovui, kuo sukėlė didžiulį žiūrovų pasipiktinimą ir jie nušvilpė Lenkijos MMA ikoną.

Dalinkis:
Share 'KSW 39 rezultatai. Burneika sutriuškintas, bet jumoro neprarado' on Facebook Share 'KSW 39 rezultatai. Burneika sutriuškintas, bet jumoro neprarado' on Twitter Share 'KSW 39 rezultatai. Burneika sutriuškintas, bet jumoro neprarado' on vk.com Share 'KSW 39 rezultatai. Burneika sutriuškintas, bet jumoro neprarado' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31