MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW susidomėjo garsiais boksininkais

rugsėjo 20, 2017
Views: 701

kswVieną didžiausių Europos MMA organizacijų, Lenkijos KSW nepaliaujamai ieško naujų bei žinomų veidų, galinčių dalyvauti šios organizacijos turnyruose. Mes jau esame matė tokiu KSW turnyrų dalyvius, kaip buvęs galiūnas Mariusz Pudzianowski, tituluotas kulturizmo atstovas Robertas Burneika, ne už ilgo pamatysime žinoma Lenkijos aktorių Tomasz Oswiecinski. Pasitaiko jų praktikoje ir malonios išimtys, kaip kad Lenkijos olimpietis, imtynininkas Damian Janikowski.
Poros pastarųjų savaičių bėgyje pasirodė informacija, kad KSW susidomėjo dvejais garsiais savo šalies boksininkas. Pradžiai pasirodė informacija, kad jie susidomėjo sunkiasvoriu Arturu Szpilka. KSW organizatoriai neslėpė, kad pateikė jam įdomų pasiūlymą „kurio neįmanoma atsisakyti“. Pats boksininkas pareiškė, kad kol kas jis koncentruojasi ties bokso, bet karjerai pasibaigus jis būtinai apsvarstys KSW tandemo pasiūlymą.
Praėjus savaitei po naujienos, susijusios su Szpilka, KSW užsiminė, jog kitas žinomas Lenkijos boksininkas – Tomasz Adamek – taip pat sulaukė jų susidomėjimo. Tiesa sakant, pasiūlymas yra ypatingas. KSW taip nori Adameko KSW narve, kad pasiūlė kautis nebūtinai pagal MMA taisykles. Kaip pranešė Adameko draugas bei atstovas Mateusz Borek, tai gali būti kova pagal bokso taisykles narve ar bokso kova su MMA pirštinėmis. Nieko detalėlesnio jis kol kas papasakoti nenorėjo.
Reikia manyti, kad Arturo Szpilkos bei Tomaszo Adameko dvikovos KSW narve sulauktu nemenko Lenkijos publikos susidomėjimo ir eilinį kartą būtų surinkta viena iš milžiniškų Lenkijos arenų. Ypatingos kovos taisyklės tik priduotu potencialiai kovai pikantiškumo.

Dalinkis:
Share 'KSW susidomėjo garsiais boksininkais' on Facebook Share 'KSW susidomėjo garsiais boksininkais' on Twitter Share 'KSW susidomėjo garsiais boksininkais' on vk.com Share 'KSW susidomėjo garsiais boksininkais' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. spalio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031