MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda kitą savaitę keliauja į Čekiją

spalio 3, 2017
Views: 323

GCF 41Mūsų komanda toliau tęsia savo veiklą. Artimiausias turnyras, į kurį vyks MMA Knight Manegement kovotojai, bus Čekijoje.
Spalio 12 dieną, Prahoje vyks didžiausios šios šalies MMA organizacijos GCF 41-asis turnyras. Jame dalyvaus Rusijos kovotojas Vladislav Bezobrazov iš Kaliningrado. Jauno Rusijos kovotojo priešininku bus vietinis kovotojas Leos Brichta. Abu kovotojai debiutuoja profesionaliajame MMA.
Šis turnyras yra pakankamai įdomus Čekijos MMA gerbėjams. Jame surinkti vieni garsiausių šios šalies MMA kovotojų, kurie savo geriausiais laikais stovėjo prie MMA judėjimo ištakų. Bohumil Lungrik, Ladislav Zak, Vaclav Pribyl ar Michal Hamrsmid jau nebegali kauti aukščiausiame lygyje prieš geriausiu s kovotojus, bet savo gimtinėje jie dar sugeba pritraukti vietinės publikos dėmesį.

GCF 41: Night of the Legends:
Mėgėjų MMA kova:
1. Filip Kovarík vs Libor Kalous
Profesionalios MMA kovos:
2. Jakub Kukla vs Artur Mykytenko
3. Vladislav Bezobrazov vs Leos Brichta
4. Bohumil Lungrik vs Pavel Bechtold
5. Vít Mrakota vs Ladislav Zak
6. Savo Lazic vs Matus Juracek
7. Alexandar Jankovič vs Vaclav Pribyl
8. Filip Vujic vs Daniel Machacek
9. Nemanja Milosevic vs Miroslav Broz
10. Laszlo Soltesz vs Josef Kral
11. Petr Mai vs Michal Hamrsmid

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda kitą savaitę keliauja į Čekiją' on Facebook Share 'Mūsų komanda kitą savaitę keliauja į Čekiją' on Twitter Share 'Mūsų komanda kitą savaitę keliauja į Čekiją' on vk.com Share 'Mūsų komanda kitą savaitę keliauja į Čekiją' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2017 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Lap  
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031