MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Savaitgalį laukia turnyras Lenkijoje

spalio 10, 2017
Views: 689

BuciusMinėjome, kad artimiausia savaitgalį mūsų komanda dalyvaus MMA, kikbokso bei bokso turnyre Simply the Best, kuris vyks Slovakijos mieste Košice. Šiandien mes galime oficialiai paskelbti, kad artėjantį savaitgalį MMA Knight Manegement komandos kovotojai vyks į dar vieną turnyrą – GSW (Gala Sportow Walki) organizacijos 8-jame turnyre, kuris vyks Lenkijos mieste Miedzychod.
Mūsų FB paskyros lankytojai jau spėjo susipažinti su šio turnyro dalyviai, dalyvausiančiais šeštadienio kovose – tai ilgametis mūsų komandos veteranas Saulius Bucius bei legionierius iš Ukrainos Vagif Askerov.
Ukrainai atstovaujantis azerbaidžanietis Vagif Askerov šeštadienį dalyvaus vakaro kovoje. Ukrainos kovotojui tai bus pirmoji kova užsienyje. Iki šiol visas savo septynias kovas jis kovojo Ukrainos turnyruose.
Jo priešininku bus Cage Warriors FC bei ACB veteranas Kacper Formela. 2015 metais profesionaliajame MMA debiutavęs Fomela jau turėjo šešias kovas ir laimėjo penkias iš jų.
Sauliaus Buciaus mūsų auditorijai pristatinėti tikrai nereikia. Tai yra vienas labiausiai patyrusių Lietuvos MMA kovotojų. Per savo karjerą jis turėjo dvidešimt penkias kovas , puse kurių jis laimėjo. Jis tris kartus kovojo prieš Lenkijos kovotojus ir visus kartus pergales šventė mūsų kaimynai.
Buciaus priešininku bus lenkas Piotr Niedzielski.Kovotojas, kuris laimėjo aštuonias kovas iš turėtų dvylikos, daugiausiai kovojo gimtojoje Lenkijoje. Jo dvi išvykos į užsienis buvo jam nesėkmingi.

Dalinkis:
Share 'Savaitgalį laukia turnyras Lenkijoje' on Facebook Share 'Savaitgalį laukia turnyras Lenkijoje' on Twitter Share 'Savaitgalį laukia turnyras Lenkijoje' on vk.com Share 'Savaitgalį laukia turnyras Lenkijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930