MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Sergej Grečicho kovos dėl WKN organizacijos titulo

spalio 14, 2017
Views: 623

Kaip nekartą yra buvę su mūsų komanda, mes sulaukėme kelių labai rimtų pasikeitimų jau prieš pat išvykas į turnyrus. Taip nutiko su mūsų kelionėmis į Simply the Best 16 Slovakijoje bei GSW 8 Lenkijoje.
Kaip jus jau pastebėjote iš foto galerijos mūsų FB paskyroje, rimčiausių pasikeitimų mūsų savaitgalio planuose tapo Sergejaus Grečicho dalyvavimas MMA ir kikbokso turnyre Simply the Best 16, kuris vyks Košicės mieste, Slovakijoje. Pirmą šiame turnyre turėjo dalyvauti Ukrainos kovotojas Komandor Ogly. Jis turėjo dalyvauti titulinėje kovoje dėl pasaulinės WKN organizacijos čempiono titulo. Jo priešininku turėjo būti Slovakijos kovotojas Miroslav Strbak. Praeitą savaitę mūsų komandos vadovo Mariaus Mažulio kontaktai su Ukrainos kovotojų, buvusiu Švedijoje, nutrūko. Jam skubiai buvo padėta ieškotis pamainos. Pakeisti Ogly sutiko Sergej Grečicho. Visai neseniai Grečicho turėjo kovoti Ukrainoje, kovoje dėl regioninės WWFC organizacijos titulo. Esame rašę, kad turnyro organizatoriai pašalino jį iš kovos be priežasčių paaiškinimo. Kadangi vilnietis buvo įgavęs gerą fizinę formą ir buvo pasiruošęs kovai, jis sutiko per rekordiškai trumpą laiką priimti kovą. Taigi šioje titulinėje kovoje, beje viso labo tik antroje jo karjeroje, Sergejau šansai yra labai aukšti :)

Dalinkis:
Share 'Sergej Grečicho kovos dėl WKN organizacijos titulo' on Facebook Share 'Sergej Grečicho kovos dėl WKN organizacijos titulo' on Twitter Share 'Sergej Grečicho kovos dėl WKN organizacijos titulo' on vk.com Share 'Sergej Grečicho kovos dėl WKN organizacijos titulo' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930