MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Nesekmės Lenkijoje

spalio 18, 2017
Views: 556

GSW 8 posterBe itin sėkmingos išvykos į Slovakiją, mūsų komandos kovotojai dalyvavo dar dvejuose turnyruose Lenkijoje bei Čekijoje.
Tris mūsų komandos kovotojai – Saulius Bucius, Raimundas Krilavičius bei Ukrainos kovotojas Vagif Askerov. Deja visi tris kovotojai pralaimėjo savo kovas GSW 8 turnyre, kuris vyko Lenkijos mieste Miedzych.
Vakaro kovoje kovojęs Vagif Askerov pralaimėjo Kacperui Formelai. Antrajame raunde Lenkijos kovotojas atliko sėkmingą smaugimo veiksmą ir laimėjo kovą.
Antrą kartą MMA ringe buvęs Raimundas Krilavičius pralaimėjo kovą TKO Miichalui Balcerzakui.
Apmaudžiausią pralaimėjimą patyrę mūsų komandos senbuvis Saulius Bucius. Jo kova su Piotru Nedzielskiui trūko visus jai skirtus tris raundus. Oficialus verdiktas buvo – pralaimėjimas vienbalsiui teisėjų sprendimu. Niekada dėl teisėjų verdikto nesiginčijęs Saulius Bucius šiuo atveju kategoriškai nesutiko.
Deja praktika rodo, kad teikti skundus Lenkijos organizatoriams – absoliučiai beviltiškas dalykas. Tą savo kailiu patyrė Sergej Grečicho, kuris prieš kelis metus teisėjų sprendimu pralaimėjo Filipui Wolanskiui, kuris kovos metu sugebėjo pademonstruoti tik išgyvenimo sugebėjimus ir pralaimėjo kovą kaip stovėsenoje, taip ir parteryje.

Dalinkis:
Share 'Nesekmės Lenkijoje' on Facebook Share 'Nesekmės Lenkijoje' on Twitter Share 'Nesekmės Lenkijoje' on vk.com Share 'Nesekmės Lenkijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. rugpjūčio mėn.
PATKPŠS
« Lie  
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031