MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

KSW 40 – turnyras nepateisinęs lūkesčių

spalio 26, 2017
Views: 239

ksw_40_newNepaliko abejingų savaitgalį Airijos sostinėje Dubline praėjęs KSW 40 turnyras. Deja tai nebuvo teigiamos emocijos ir susižavėjimas įspūdingomis kovomis. Šis turnyras pasižymėjo kai reta nuobodus, kur šešios kovos iš devynių pasibaigė teisėjų sprendimais.

Daug neigiamų emocijų sukėlė KSW čempiono Mateuszo Gamroto bei airio Normano Parke dvikova. Abu kovotojai ilgai konfliktavo internete, kone susimušė per svėrimo ceremoniją. Beje, Parke taip ir nesugebėjo tilpti į lengvosios svorio kategorijos rėmus. Kovos metų Lenkijos kovotojas kelis kartus dūrė savo oponentui į akis, dėl ko kova buvo nutraukta ir paskelbta kaip neįvykusia. Lyg to buvo maža, abu kovotojai po teisėjų verdikto susistumdė ir Mateuszo Gamroto sekundantas net spėjo smogti Airijos kovotojui.
Parodija tapo Mariuszo Pudzianowskio dvikova. Buvęs galiūnas pirmiausiai turėjo kautis su airiu Jamesu McSweeney. Dar dvi savaitės iki turnyro buvęs UFC kovotojas Jay Silva pradėjo socialiniuose tinkluose skelbti, kad būtent jis kausis su Pudzianowskiui. Tai skambėjo itin keistai, kadangi Silva – vidutinio svorio kovotojas, kurio lygis yra itin vidutinis. Likus dienai iki turnyro pasirodė, kad Airijos organizacija SAFE MMA, kuri Airijoje atlieka Atletikos Komisijos funkciją, neleido McSweeney kautis. Priežastimi tapo jo problemos su sveikatą. Dar po kovos su Marcinu Rozalskiu, kuri įvyko 2015 metais KSW 32 turnyro metų, jis prisipažino, kad patyrė epilepsijos priepuolį ir jie kartojasi reguliariai. Atviru lieka klausymas, kam KSW organizatoriai panoro suvesti jį su Pudzianowskiui, jei kovotojas turi tokia problemas su sveikata. Airijos kovotojo vietą užėmė minėtas Jay Silva. Pudzianowskio ir Silvos dvikova pasibaigė po visų jai skirtų trijų raundų. Dvikova buvo sunki ir labai varginanti abiems kovotojams. Teisėjų sprendimų laimėjo Pudzianowski.
Turnyrą iš tikrųjų papuošė buvusio KSw čempiono Michalo Materlos dvikovą su UFC veteranu Paulo Thiago. Nemenkas problemas su teisėsauga dabar turintis lenkas parodė itin aukšto lygio pasiruošimą kovai ir antrojo raundo pradžioje jis TKO nugalėjo savo garsųjį oponentą.
Puikia pasirodė KSW čempionė, lenkų kilmės brazilė Ariane Lipski. Ji per nepilną minutė smaugimo veiksmu nugalėjo tautietę Marianą Morais.

Dalinkis:
Share 'KSW 40 – turnyras nepateisinęs lūkesčių' on Facebook Share 'KSW 40 – turnyras nepateisinęs lūkesčių' on Twitter Share 'KSW 40 – turnyras nepateisinęs lūkesčių' on vk.com Share 'KSW 40 – turnyras nepateisinęs lūkesčių' on Print Friendly