MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rose Namajunas nedomina revanšas su Joanna Jedzejczyk

lapkričio 8, 2017
Views: 870

rose_namajunas_modelLietuvių kilmės amerikietė Rose Namajunas, kurią dabar visą Lietuva laiko pilnavertė bei pilnateisė lietuve, savaitgalį šokiravo visą pasaulį. Ko gero nėra jokio reikalo eilinį kartą aprašinėti to, kas įvyko Njujorke, legendinėje „Madison Square Garden“ arenoje teisėjaujant legendiniam „Didžiajam“ Johnui McCarthy. Apie tai rašė visą Lietuvos spauda ir ne tik profilinė, sportinė. Reportažą apie Rose pergalę parodė per Lietuvos televiziją.
Pasiruošimas šiai kovai Namajunas kainavo be galo daug kiek fizinių, tiek psichologinių pastangų. Joanna Jedzeiczyk garsėja kaip psichologinio spaudimo prieš kovą meistrė. Garsusis „trash talking“ jos atlikime deja užgožia visas jos geriausias savybes. Kone vieninteliu žmogumi, kas visą tai ištvėrė bei nepasidavė jos provokacijomis buvo Namajunas. Dabar jai net patinka tokia situacija. Anot Rose, toks blogietis, kuriuo visą prieš kovos buvusį laiką buvo grėsmingoji lenkė, priduoda intrigos ir visada yra gerai, kai gerietis tokioje situacijoje laimi. Tai jai primena boksininko Rokio iš garsaus filmo istoriją.
Rose Namajunas dabar planuoja atsilaiduoti bei pailsėti nuo kovų. Ateities pkanų ji kol kas neturi. Paklausta ar negalvoja apie revanšą su Jedzeiczyk, ji atsakė, kad revanšas galimas, bet tikrai ne dabar, nes lenkė buvo nugalėtą anksčiau laiko pirmajame raunde. Tai nuskambėjo kaip užuomina, kad Jedzeiczyk pradžiai reikia pačiai iškovoti teisę į jį. Pati Jedzeiczyk nekartą yra sakiusi visoms savo oponentėms, kad teisę į titulinę kovą jos turėjo užtarnauti.

Dalinkis:
Share 'Rose Namajunas nedomina revanšas su Joanna Jedzejczyk' on Facebook Share 'Rose Namajunas nedomina revanšas su Joanna Jedzejczyk' on Twitter Share 'Rose Namajunas nedomina revanšas su Joanna Jedzejczyk' on vk.com Share 'Rose Namajunas nedomina revanšas su Joanna Jedzejczyk' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31