MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Bellator MMA karūnuos naują sunkiasvorių čempioną

lapkričio 14, 2017
Views: 827

hw-turniej-bellScott Coker daugeliui MMA gerbėjų yra žinomas iš beprecedenčio sunkiasvorių GP, kurį jis suorganizavo kadaise jam priklausančioje Strikeforce organizacijoje. Tuomet jam pavyko surinkti 8 geriausius ne UFC kovojusius sunkiasvorius: Fiodor “The Last Emperor” Emelianenko, Alistair “The Demolition Man” Overeem, Fabricio “Vai Cavalo” Werdum, Josh “The Baby-Faced Assassin” Barnett, Antonio “Bigfoot” Silva, Andrei “The Pitbull” Arlovski, Sergey Kharitonov, Brett “The Grim” Rogers. GP turnyrą galiausiai laimėjo tuomet niekam nežinomas rezervinės kovos dalyvis Daniel Cormier. Deja, organizaciniai sunkumai, Alistairo Overeemo flirtas su UFC ir jo pasitraukimas iš GP, ankstyvas Fiodoro Emelianenko pralaimėjimas, nepasotinami jo vadybininkų apetitai paankstino Strikeforce bankrotą bei jo aktyvų pardavimą ZUFFA.
Nesėkmingai pačiam Cokeriu pasibaigęs Strikeforce GP turnyras nepanaikino jo noro toliau organizuoti GP formato turnyrus. Būtent šį turnyrų formatą jis laiko tradiciniu ir pamatiniu. Naują šansą jis įgavo tik šiais metais, savo naujojoje „darbovietėje“ – Bellator MMA. Jo idėja karštai palaiko pagrindinis Bellator MMA partneris SPIKE TV.
Turnyras prasidės kitais, 2018, metais. Jo nugalėtojas taps naujuoju sunkaus svorio čempionu. Vitaly Minakov, jau buvęs čempionas, pareiškė, kad jo netenkina Bellator MMA siūlomos sąlygos ir jis atsisakė dalyvauti šios organizacijos turnyruose.
Bellator MMA sunkiasvorių GP turnyro dalyviais tapo: Matt Mitrione, Fiodor Emelianenko, Chael Sonnen, Roy Nelson, Frank Mir, Ryan Bader, Rampage Jackson ir Muhammed “King Mo” Lawal. Kaip matome keli sunkiasvorių GP dalyviai kovoja pusiau sunkiame svoryje. Ryan Bader yra Bellator MMA pusiau sunkios svorio kategorijos čempionas ir jau gavo šansą laimėti dar vieną čempiono titulą.
Pirmojoje žinomoje kovoje MMA gerbėjai išvis du buvusius čempionus – buvusį UFC čempioną Franką Mirą bei buvusį PRIDE čempioną Fiodorą Emelianenko. Abu kovotojai dar nėra pasirašę kontraktų, bet jau davė žodinius sutikimus.

Dalinkis:
Share 'Bellator MMA karūnuos naują sunkiasvorių čempioną' on Facebook Share 'Bellator MMA karūnuos naują sunkiasvorių čempioną' on Twitter Share 'Bellator MMA karūnuos naują sunkiasvorių čempioną' on vk.com Share 'Bellator MMA karūnuos naują sunkiasvorių čempioną' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930