MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Megdan Fighting – keturi mūsų kovotojai kovų sąraše

lapkričio 22, 2017
Views: 1 209

maxresdefaultKas įdėmiai seka mus mūsų FB paskyroje, jau yra matęs, kad MMA Knight Manegement komanda ruošiasi išvykai į Serbiją. Lapkričio 25 dieną šios šalies sostinėje Belgrade vyks Megdan Fighting 2 MMA ir kikbokso turnyras.
Šiame turnyre dalyvaus jaunas plungiškis Mantas Žukauskas Visi, ko gero žino, jog mūsų komandos kovotojo priešininku bus serbas Vladimir Cvetkovic. Manto priešininkas šiame turnyre debiutuoja MMA, todėl apie jį negalimą pasakyti kažko konkretaus.
Šiame turnyre taip pat dalyvaus dar keli mūsų komandai atstovaujantys kovotojai. Visi jie dalyvaus turnyro metų vyksiančiose titulinėse kovose pagal MMA ir K-1 taisykles.
K-1 titulinėje kovoje prieš bosnį Denisą Marjanovicių kausis mūsų komandos legionierius iš Ukrainos Maxim Soroka.
Titulinėje MMA kovoje tarpusavyje susikas du mūsų komandos kovotojai – Kirgizijos kovotojas Samat Emilbekov ir Uzbekistano atstovas Sultan Kalamahunov. Kirgizijos kovotojas kovotojas turi labai gerą kovų rekordą – 10-3-0. Tiesa, jo visos kovos vyko gimtojoje Kirgizijoje ar kaimyninėse šalyse. Jo oponento iš Uzbekistano kovų sąrašas būtų įspūdingesnis – 45 profesionalios MMA kovos, jei ne kovų balansas – 10-35-0.
Dar vienas malonus turnyro akcentas liečia mūsų komandos vadovą marių mažulį. Jis neapsiribojo sau įprasto kovotojų vadybininko pareigomis. Jam buvo patikėtos šio turnyro oficialios kovų sudarinėtojo pareigos.

Megdan 2

Dalinkis:
Share 'Megdan Fighting – keturi mūsų kovotojai kovų sąraše' on Facebook Share 'Megdan Fighting – keturi mūsų kovotojai kovų sąraše' on Twitter Share 'Megdan Fighting – keturi mūsų kovotojai kovų sąraše' on vk.com Share 'Megdan Fighting – keturi mūsų kovotojai kovų sąraše' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31