MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Marcin Prachnio pasirašė sutartį su UFC

gruodžio 11, 2017
Views: 917

prachnio_2Vienas talentingiausių Europos Mma kovotojų, lenkas Marcin Prachnio paskelbė, kad jis nutraukė savo galiojančią sutartį su One Championship ir susitarė su pasauliniu milžinu UFC.
Lenkijos kovotojas kovotojo karjerą pradėjo nuo karatė ir 2013 metais debiutavo MMA. Debiutą jis pradėjo pergalę prieš mūsų tautietį Tomą Siaucilą nokautuodamas jį. Kuomet jam Europoje neliko laisvų priešininku, jis pasirašė sutartį su Azijos MMA gigantu One Championship. Deja jo karjera šioje organizacijoje nesiklostė taip, kaip jis to norėjo. Būdamas pačiame jėgų žydėjime, jis gavo vos 4 kovas. Tarpas tarp paskutinių dviejų siekė net vienerius metus. Kaip pasakė pats Prachnio, organizatoriai tiesiog nežinojo ką su juo daryti. Jo priešininkais buvo One Championship vadovo Victoro Kui auklėtiniai, kuriuos Lenkijos kovotojas nugalėdavo be jokių variantų. Kuomet logiškiausia išeitimi iš situacijos buvo titulinė kovą, organizatoriai pradėjo procesą vilkinti. Neištvėręs, Prachnio po pokalbio su organizacijos vadovais nusprendė abipusiu susitarimu nutraukti sutartį ir eiti skirtingais keliais. Iškart po šio sprendimo siekė kitas – kontrakto su UFC pasirašymas ir debiuto datos paskelbimas. Prachnio UFC aštunkampyje pasirodys vasario 24 dieną, UFC on FOX 28 turnyre, kuris vyks JAV, Orlando mieste. Jo priešininku bus Jake Collier.

Dalinkis:
Share 'Marcin Prachnio pasirašė sutartį su UFC' on Facebook Share 'Marcin Prachnio pasirašė sutartį su UFC' on Twitter Share 'Marcin Prachnio pasirašė sutartį su UFC' on vk.com Share 'Marcin Prachnio pasirašė sutartį su UFC' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930