MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Evelina Puidaitė dalyvavo LFN 7 turnyre

gruodžio 15, 2017
Views: 390

Evelina-Puidaite-2Jau eilinį kartą mūsų komandos vadovas Marius Mažulis išvyko į užsienį su jauną ir perspektyvią Kauno „Dainralfas“ klubo kovotoją Eveliną Puidaitę. Šį kartą jų tikslas – Lenkijoje ir šios šalies mieste Lodzėje dvi dienas vyksiantis MMA ir K-1 turnyras Ladies Fight Night 7: Double Trouble.
Šiandien vykusiame turnyre Evelina susikovė su Lenkijos MMA kovotoja Katarzyna Lubonska. Kovą trūko visus jai skirtu 3 raundus ir pasibaigė vienbalsiu teisėjų sprendimų Lenkijos kovotojos naudai.
Lenkijos kovotojai tai buvo 8-oji profesionali MMA kova karjeroje. 2014 metais ji savo antrojoje kovoje nugalėjo mūsų tautietę Ingą Kalėdaitę.
Evelina Puidaitė MMA kovotojos karjerą pradėjo šiais metais. Šiandienos kova jai buvo 6-oji šiais metais.
Kovų būtų buvę daugiau, jei neapmaudus įvykis, turėjęs vietą Čekijoje, XFN 6: Ondrus vs. Vemola. Esame minėję, jog Evelina gruodžio 1 dieną dalyvavo kovų turnyre Heroes Gate 19, vykusiame Čekijoje, Prahoje. Tuomet tik teisėjo klaidos deka iš Evelinos buvo pavogta pergalė bei užskaitytas pralaimėjimas TKO. Po savaitės Evelina priėmė sprendimą kautis XFN 6: Ondrus vs. Vemola prie Lucie Mudrochovą. Bet į šį reikalą įsikišo organizaciją, vienijanti Čekijos MMA teisėjus. Jie priėmė sprendimą, kad Eveliną negali kautis, nes prieš savaitę pralaimėjo TKO, kai net patys čekai pripažino, jog nieko panašaus prieš savaitę buvusioje kovoje nebuvo ir tai tebuvo teisėjo klaida. Mūsų komandos vadovas Marius Mažulis skubiai suorganizavo visą reikalingą medicininį patikrinimą. Gydytojų verdiktas buvo griežtas – jokių pažeidimų nerasta ir Evelina gali startuoti. Deja nei teisėjų, nei organizatorių įtikinti nepavyko ir jie neleido šiai kovai vykti. Mūsų komanda turėjo grįžti tuščiomis.

Dalinkis:
Share 'Evelina Puidaitė dalyvavo LFN 7 turnyre' on Facebook Share 'Evelina Puidaitė dalyvavo LFN 7 turnyre' on Twitter Share 'Evelina Puidaitė dalyvavo LFN 7 turnyre' on vk.com Share 'Evelina Puidaitė dalyvavo LFN 7 turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. sausio mėn.
PATKPŠS
« Gru  
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031