MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Taurris Cup 2017: trumpi ne kovų rezultatai

gruodžio 29, 2017
Views: 921

Jau beveik dvi savaitės praėjo nuo MMA turnyro Taurris Cup 2017. Priminsime, kad šis turnyras vyko Tauragėje, ne vieną kovų turnyrą mačiusioje salėje LLC „Fortūna“. Jį kartu organizavo MMA klubas „Taurris“ bei MMA Knight Manegement. Visi Lietuvos MMA gerbėjau jau seniausiai žino šio turnyro rezultatus, už ką atskiras Ačiū! mūsų kolegoms iš 15min.lt. Turnyre netrūko emocijų, kraujo, efektingų bei efektyvių kovų veiksmų, kontroversiškų sprendimų. Turnyras sulaukė palankių spaudos, dalyvių bei žiūrovų palankių nuomonių. Palankiai turnyrą įvertino vietinis verslas ir panašu, kad kitais metais mes galime išvysti antrą Taurris Cup turnyrą.
Šiandien mums norisi pažymėti kelis turnyro pliusus, bei minusus.
Prie pliusų mes galime priskirti narvą. Šią įspūdingą MMA kovoms skirta areną organizatoriams paskolino KOTC turnyrų Lietuvoje organizatoriai, Kauno klubai „Dainralfas“ bei „Naglis“ su Dainiumi Daukšu bei Jordanu Poškaičiu. Dar vienas turnyro pliusas – tiesioginė jo transliaciją Youtube platformoje.
Deja turnyro metų minusų taip pat išvengti nepavyko. Pagrindinis turnyro minusas – teisėjavimas. Neminėsime jokių vardų bei pavardžių, bet pripažįstame kad turnyre teisėjavę žmonės su savo darbų nesusitvarkė. Banalus Unifided Rules taisyklių nežinojimas, tuomet kai juos tampa standartu visame pasaulyje, nedovanotinas. Painiava kovoje tarp Manto Selvėnio bei Dmytro Solovey. Taškų skaičiavimas tik už smūgine techniką. Svėrimų ceremonijos, kaip vieno iš pagrindinių turnyro akcentų, mes taip pat prie pliusų nepriskirsime. Geriausias būdas su jais kovoti yra juos pažymėti bei juos pripažinti. Planuojama, kad ne už ilgo vyks organizatorių susitikimas bei turnyro rezultatų aptarimas. Nekyla abejonių, kad į mūsų pažymėtus minusus tikrai bus atsižvelgta.
Atskirai norisi paminėto situaciją, į kurią buvo įvelti Mantas Selvėnis bei Dmytro Solovey. Visi puikiai žino, kad nuomonės dėl šios kovos nugalėtojo pas teisėjus keitėsi kaip orai pavasarį. Galiausiai nugalėtoju buvo paskelbtas Ukrainos kovotojas. Kaip žinia, mūsų komanda užprotestavo šį rezultatą. Vaizdo įrašas buvo išsiustas keliems užsienio MMA teisėjams, tarp kurių ir UFC, M-1 ar ACB teisėjavę asmenys. Ši neoficiali tarptautinė teisėjų komisija nustatė, kad šioje kovoje, atsižvelgiant į Manto geltoną kortelę, kovotojų aktyvumą, nelemtą metimą ir t.t., turi būti lygiosios. Kaip mūsų FB paskyroje paskelbė mūsų komandos vadovas Marius Mažulis, su šiuo verdiktu taip pat sutiko ir Ukrainos pusė. Šiam momentui yra planuose Mando bei Dmytro revanšas, kuris turėtu sudėti visus taškus virš i.

Dalinkis:
Share 'Taurris Cup 2017: trumpi ne kovų rezultatai' on Facebook Share 'Taurris Cup 2017: trumpi ne kovų rezultatai' on Twitter Share 'Taurris Cup 2017: trumpi ne kovų rezultatai' on vk.com Share 'Taurris Cup 2017: trumpi ne kovų rezultatai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930