MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Vyksta peripetijos dėl sekančios “Cyborg” kovos

sausio 6, 2018
Views: 751

ps-cyborgPastaruoju metų UFC jau liūdna tradicija tampa visiškas chaosas dėl čempionu diržų. Ką tik iškepti čempionai nedega noru kautis su teisėtais pretendentais, ima ilgalaikes atostogas, gauna traumas ir jau kitą dieną pasiruošę kautis, jei kova žada nemenką pelną. Tuo tarpu įvedama aibė laikinuoju bei pereinamuoju čempiono titulų, kurių savininkai kaunasi su pretendentais, kol tikri čempionai jų tikslingai vengia.
Ne išimtimi tampa iš visai neseniai sukurta moterų pusiau lengvoji svorio kategoriją, kurios čempione yra Chris „Cyborg“ Justino. Ne paslaptis, kad šią kategoriją buvo sukurta specialiai jai ir joje yra viso labo vos tris kovotojos. Vos spėjus atšvęsti pergalę prieš Holly Holm, „Cyborg“ pareiškė, jog jau vasarį ji bus pasiruošusi titulo ginimui. Kaip galimą įvykį ji įvardijo Australijos Perto mieste vyksiantį UFC 221 turnyrą ir panoro jame susikauti su Invicta FC čempione Megan Anderson. Brazilės pareiškimas nuskambėjo taip, lyg kontraktai kovai jau buvo pasirašyti. Tai sukėlė didžiulė nuostabą australei Anderson. Ji gi atsakė, jog iš vis pirmą kartą girdi apie šią kovą. Ji jos neatsisako, bet jos per tokį rekordiškai trumpą laiką ir dar priedo prieš pačią „Cyborg“ tikrai nepriims.
Ko gero Justino saviveikla renkant sau oponentus (ši nuodėme būdinga kone kiekvienam UFC čempionui ar pretendentui) neliko patenkinti. Jie sekančia Cris „Cyborg“ Justino kovą mato prieš kitą brazilę-čempionę – Amanda Nunes. Savo ruožtu nuo Nunes kandidatūros jau atsisako „Cyborg“, motyvuodama tuo, kad pastaroji paskutinį kartą pusiau lengvojoje kategorijoje kovojo prieš 5 metus. Ji pati nori kautis prieš savo svorio kategorijos reitingo Nr. 1, t.y. Anderson. Blogiausiu atveju jai tiktu Nr. 2 – Pam Sorensen.
Rusijos valetudo.ru puslapis uždavė retorinį klausymą: ko šioje istorijoje yra daugiau – nenoro kautis su tautietė ar sveika baimė ir nenoras kautis su stipriai rankomis smūgiuojančios Nunes. Bet kokiu atveju susitikimas su ją būtų tikrai įdomesnis, nei kova su Anderson ar Sorenson.
Mes gi, kaip ir kitais atvejais, apsišarvuosime kantrybe ir lauksime kuo išsispręs šis kovinis trikampis: Justino-Nunes-Anderson.

Dalinkis:
Share 'Vyksta peripetijos dėl sekančios “Cyborg” kovos' on Facebook Share 'Vyksta peripetijos dėl sekančios “Cyborg” kovos' on Twitter Share 'Vyksta peripetijos dėl sekančios “Cyborg” kovos' on vk.com Share 'Vyksta peripetijos dėl sekančios “Cyborg” kovos' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930