MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

UFC 220: Europa pretenduoja į prestižiškiausius titulus

sausio 19, 2018
Views: 718

UFC 220Jau šį savaitgalį visi MMA gerbėjai išvis tikrą svajonių turnyrą – UFC 220: Miocic vs. Ngannou. Du sunkiausi UFC čempionai – Daniel Cormier bei Stipe Miocic – gins savo titulus. Gins prieš pretendentus, kurie it viesulai įsiveržė į atitinkamų svorio kategorijų elitą. Šveicarijos kovotojas Volkan Oezdemir bei Prancūzijos atstovas Fransis Ngannou tapo tikromis sensacijomis. Kartu jie turėjo UFC 9 kovas, visas laimėjo, iš jų 7 – (T)KO.
Abu čempionai turi skirtingus likimus. Vienas jų – neginčijamas diviziono lyderis, kuris jau nugalėjo visus įmanomus oponentus. Kitas – taip pat visus nugalintis, bet tikru čempionu mažai kas laiko, nors jo potencialas yra milžiniškas.
Stipe Miocic laimėjo 5 kovas iš eiles. Pastaruoju metų jam nėra lygiųjų sunkiajame svoryje. Jis nugalėjo visus įmanomus pretendentus į savo sostą ir šiuo metų yra labai sudėtinga surasti jam titulo vertą oponentą. Tokiu atveju neišvengiamai prasideda diviziono stagnacija. Todėl priešininkus šluojantis Francis Ngannou yra puikus pretendentas, kova su kuriuo gali sujudinti sunkųjį svorį.
Daniel Cormier taip pat neturi lygiųjų savo svoryje tol, kol likimas jo nesuveda su jo „kriptonitu“ – Jonu Jonesu. Tiesiog „vieną kairę“ nugalintis tokius kovotojus, kaip Anthony Johnson ar Alexander Gustafsson, kovose su Jonesu čempionas atrodo bejėgis. Pirmą jų kovą Jones laimėjo, bet įkliuvo USADA ir jo titulas atiteko pralaimėjusiam Cormier. Antrojoje kovoje Cormier vėl pralaimėjo ir tik pakartotinos Joneso problemos su USADA sugrąžino Cormier titulą. Netikrojo, „popierinio“ čempiono šleifas jau ne pirmi metai velkasi jam iš paskos ir kaip jį nutraukti, kol kas nežinia.
Abu pretendentai turi kaip savo plius – nokautuojančius smūgius, taip ir minusus. Ne vienas iš jų dar nėra kovojęs 5 raundų. Abiejų parteris – viena didžioji nežinomybė, nors abu yra laimėję kovų pasidavimais.
Volkan Oezdemir anksčiau turėjo didelių spragų parteryje, kur jį kadaise be jokių variantų nugalėjo Kelly Anundsen. Daniel Cormier yra gerokai aukštesnio lygio parterio meistras ir net nekila abejonių, kad būtent parteryje jis bandys išspręsti visąs šveicaro pretenzijas į titulą.
Francis Ngannou yra kiek patgesnėje padėtyje. Jo oponentas Stipe Miocic – smūgiuotojas ir vieno baisiausių smūgių UFC savininkas, Prancūzijos kovotojas turi savo pančerio šansą. Parterio šioje kovoje greičiausia mes neišvisime.

Dalinkis:
Share 'UFC 220: Europa pretenduoja į prestižiškiausius titulus' on Facebook Share 'UFC 220: Europa pretenduoja į prestižiškiausius titulus' on Twitter Share 'UFC 220: Europa pretenduoja į prestižiškiausius titulus' on vk.com Share 'UFC 220: Europa pretenduoja į prestižiškiausius titulus' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930