MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

UFC taikosi į Havajus

sausio 28, 2018
Views: 661

Max HollowayMūsų laikais sunku įsivaizduoti, jog UFC – pasaulyje labiausiai dominuojanti MMA organizacija, savo pagrindinėje rinkoje, t.y. JAV nebūtu suorganizavusi bent po kelis turnyrus kiekvienoje iš 50 valstijų. Bet pasirodo, jog dar yra kelios valstijoje, į kurias UFC dar neįkėlė kojos. Tai yra tolima ir retai apgyvendinta Aliaska ir kadaise MMA lopšiu buvusios Havajų salos.
Jau nepirmi metai netyla kalbos, kad pasaulio dominantas vis ketiną įžengti į savo tropinę valstiją bei suorganizuoti turnyrą milžiniškame Aloha Stadium. Deja toliau kalbų reikalai neėjo. Iki 2018 metų. 2018 metų pradžioje keliose internetiniuose puslapiuose pasirodė naujiena, jog šiais metais UFC pagaliau susitiko su Havajų valstijos Turizmo departamento bei Aloha Stadium vadovais ir aptarė jų atėjimą. Šis susitikimas buvo turiningas ir pirmasis UFC turnyras šios valstijos sostinėje Honolulu įvyktu vasara ar rudenį. Pagrindinėje turnyro kovoje turėtu dalyvauti UFC pusiau lengvosios svorio kategorijos čempionas Max Holloway, kuris kaip tik yra kilęs iš Honolulu. Šiuos planus atskleidė pats čempionas bei patvirtino ZUFFA vadovas Dana White.
Max Holloway po pernai vykusios kovos su Jose Aldo pradėjo aktyvią kampaniją už turnyrą savo gimtinėje, kuriam iš pradžių priešinosi kai kurie Havajų valstijos valdžios atstovai.
Be Maxo Holowayaus iš Havajų salų yra kilę tokie kovotojai, kaip Travis Browne ir vis karjeros negalintis baigti, legendinis BJ Penn.

Dalinkis:
Share 'UFC taikosi į Havajus' on Facebook Share 'UFC taikosi į Havajus' on Twitter Share 'UFC taikosi į Havajus' on vk.com Share 'UFC taikosi į Havajus' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930