MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Fiodor Emelianenko nokautavo Franką Mirą

balandžio 29, 2018
Views: 579

Fedor vs MirŠiąnakt įvyko ilgai laukta dvikova tarp kadaise dviejų geriausių pasaulio sunkiasvorių – PRIDE čempiono Fiodoro Emelianenko bei UFC čempiono Franko Miro.
Šios dvikovos buvo laukta jau 10 metų. Abu kovotojai per tą laiko tarpą paseno. Jų kondicijos sumenko. Paskutinės kovos jau nežavėjo nei techniškai, nei taktiškai. Abu patyrė nemažai pralaimėjimų (labiau Frank Mir), o pergalės buvo kontroversiškos (Fiodor Emelianenko). Bet tai ką abu buvę čempionai pademonstravo šiąnakt paneigė visas pesimistines prognozes. Nei JAV, nei Rusijos kovotojai nuo pat pirmųjų kovos sekundžių nebuvo linkę „tempti gumą“ bei kovos baigties sprendimą palikti teisėjams.
Frank Mir pirmas pradėjo dvikovą nuo smūgio per koją ir dvejais rankų smūgiai privertė susvyruoti Emelianenko. Žinodamas, kad Emeliannko prastai kovoja prispaustas prie narvo tinklo, Mir jį prispaudė. Tačiau Rusijos kovotojai nepasimėtė ir pakirto amerikiečio koją. Po trumpo epizodo parteryje abu kovotojai atsidūrė stovėsenoje. Mir pabandė atlikti dar vieną puolimą, bet praleidžia smūgį ranką į galvą bei užsimovė ant smūgio keliu į korpusą. Buvęs UFC čempionas nukrito ant narvo pagrindo. Jam už nugaros atsidur3s Emelianenko dar sudavė kelis „kontrolinius“ smūgius rankomis į galvą ir kovos teisėjas nutraukė šią kovą. Ji trūko vos 48 sekundes. Fiodor Emelianenko pateko į sekantį Bellator MMA sunkiasvorių GP etapą, kur jo priešininku bus iškalbingasis Chael Sonnen.

*Vaizdo įrašas yra trečiosios šalies resurse. Puslapio redakcija nėra atsakinga už įrašą, jo kokybę, turinį ir negarantuoja jo prieinamumo bei žiūrėjimo galimybės

Dalinkis:
Share 'Fiodor Emelianenko nokautavo Franką Mirą' on Facebook Share 'Fiodor Emelianenko nokautavo Franką Mirą' on Twitter Share 'Fiodor Emelianenko nokautavo Franką Mirą' on vk.com Share 'Fiodor Emelianenko nokautavo Franką Mirą' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930