MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Blagoi Ivanov pasirašė sutartį su UFC

gegužės 7, 2018
Views: 459

Ivanov vs. Dos SantosVienas žinomiausių su UFC nesusijusių sunkiasvorių, bulgaras Blagoy Ivanov pagaliau pasirašė kontraktą su UFC.Išeivis iš kovinės sambo, kur jis nugalėjo patį Fiodorą Emelianenko, prieš kelis metus gimtojoje Bulgarijoje buvo sunkiai sužeistas peiliu į širdį. Tik per stebuklą likęs gyvas bei svarbiausią gyvenime kovą laimėjęs, Ivanov Mma karjerą padarė JAV MMA organizacijose. Po pradžios gimtojoje Bulgarijoje bei Japonijoje, jis ilgam apsistojo Bellator MMA. Po 5 pergalių iš eilės jo pergalingą žygį nutraukė dar vienas UFC sunkiasvoris Alexander Volkov, kur ir tapo Bellator MMA GP nugalėtoju. Po vienintelio karjeroje pralaimėjimo jis persikėlė į WSOF organizacija, kur nesunkiai tapo jos čempionu ir kelis kartus apgynė titulą. WSOF pakeitus pavadinimą į PFL (Professional Fighters League) titulas buvo apgintas dar kartą. Neseniai traumą besigydantis bulgaras buvo pašalintas iš PFL kovotojų sąrašo. Iškarto pasigirdo gandai, kad Ivanov svarsto labai įdomų UFC pasiūlymą. Prieš savaitė paaiškėjo, kad UFC bei Blagoy Ivanov kirto rankomis. Prieš kelias dienas MMA gerbėjai sužinojo jo debiuto datą bei pirmąjį oponentą. Gegužės pirmą buvo paskelbtą, kad Jo debiutinė kova įvyks liepos 14 dieną, UFC FN 133. Ivanovo priešininku taps buvęs UFC čempionas Junior Dos Santos.
Populiarusis sunkiasvoris sugrįžta po ilgos pertraukos. Paskutinį kartą Dos Santoso kovojo ir pralaimėjo pernai geguže Stipe Miociciui. Po kovos paaiškėjo, kad brazilo organizme buvo aptikti nelegalių medžiagų pėdsakai. Po ilgo bylinėjimosi Brazilijos sunkiasvoriui pavyko įrodyti, kad jis tapo „nešvarių“ maisto papildų auka. Jo diskvalifikacija buvo sumažinta iki minimalaus laikotarpio – 6 mėnesių. Jai pasibaigus brazilas iš karto planuoja sugrįžti į kovas. Pirmojoje, po priverstinės diskvalifikacijos, kovoje jis įtiks daug žadantį naujoką.

Dalinkis:
Share 'Blagoi Ivanov pasirašė sutartį su UFC' on Facebook Share 'Blagoi Ivanov pasirašė sutartį su UFC' on Twitter Share 'Blagoi Ivanov pasirašė sutartį su UFC' on vk.com Share 'Blagoi Ivanov pasirašė sutartį su UFC' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930