MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

MMA Knight Manegement komanda iš Čekijos grįžo su pergalėmis

gegužės 9, 2018
Views: 497

Hg 20Labai sėkmingu galime pavadinti mūsų komandos išvyką į Prahą. Priminsime, kad praeitą savaitglį šiame mieste vyko kovų turnyras Heros Gate 19. Mūsų komandai jame atstovavo du legionieriai iš Rusijos bei Ukrainos Sardor Khodzanov bei Dmytro Vlasiuk.
Sardor Khodzanov, kaip minėjome, kovėsi su Čekijojoe gyvenančiu ukrainiečiu Arturu Mykytenko. Ja antrajame raunde Khodzanov atliko pėdos sukimą ir tapo nugalėtojų.
Dmytro Vlasiuk susikovė su labai patyrusiu Filipu Maceku. Ukrainos kovotojai nesutiko būti pasmerktam pralaimėjimui ir iš karto paėmė iniciatyvą į savo rankas. Tiesioginė to žodžio prasme. Pirmajame raunde jis atliko labiau patyrusiam čekui trikampį rankų smaugimą ir taip pat laimėjo kovą.

Dalinkis:
Share 'MMA Knight Manegement komanda iš Čekijos grįžo su pergalėmis' on Facebook Share 'MMA Knight Manegement komanda iš Čekijos grįžo su pergalėmis' on Twitter Share 'MMA Knight Manegement komanda iš Čekijos grįžo su pergalėmis' on vk.com Share 'MMA Knight Manegement komanda iš Čekijos grįžo su pergalėmis' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930