MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komanda dalyvaus grandioziniame bokso turnyre

gegužės 23, 2018
Views: 452

29570973_201485860442377_2948688979438129112_nMūsų komandos tikslas visada buvo darbas su MMA – ar tai būtų trenerio darbas, žurnalistika, vadyba ir t.t. Todėl mes itin retai, o pastaraisiais metai galima sakyti niekada, nelindome į svetimą daržą, t.y. profesionalų boksą, K-1 ar muaythai. Bet kartais būna tokie pasiūlymai, „kurių negalima atsisakyti“ (c). Tokio pasiūlymo esame sulaukė prieš kurį laiką ir ir jį priėmėme. Kalba eina apie profesionalų boksą. Mūsų komandai buvo pasiūlyta kova profesionalaus bokso su pavienėmis MMA ir K-1 kovomis turnyre, kuris vyks artėjantį penktadienį Lenkijos sostinėje Varšuvoje, šios šalies didžiausiame futbolo „Narodowy“ stadione. Planuojama, kad visos vietos stadione bus išparduotos. Kovų panešėju šiame turnyre bus legendinis Michael Buffer. Mūsų komanda dar nedalyvavo turnyruose tokiose lokacijose ir prieš tokia auditoriją.
Šį bokso šou organizuoja itin spalvinga šios šalies kovų pasaulio asmenybe – Marcin Najman. Esame minėję jį jau nekartą.
Pirmą kartą jis buvo paminėtas tolimais 2009 metai. Tuomet KSW 12 turnyre, kurio dalyviu buvo mūsų komandos kovotojas Arūnas Viliu debiutavo dar viena spalvinga Lenkijos sporto asmenybe – Mariusz Pudzianowski. Būtent jo priešininku buvo aukščiau minėtas Najman.
Antrą kartą su Najmanu mūsų komanda „susitikti“ toje pačioje Lenkijoje, MMA Attack 2 turnyre, kur dalyvavo Sergej Grečicho. Tąkart Najman susikovė bei aišku pralaimėjo lietuviui Robertui Burneikai.
Šį kartą mums su Marcinu Najmanu tenka bendrauti ne tik kaip su organizatoriumi, bet ir kaip su busimu oponentu. Būtent sau jis ieškojo priešininko bei kreipėsi į MMA Knight Manegement. Greitu metų jam buvo rastas tinkamas oponentas. Tai yra Latvijos sunkiasvoris Rihard Bigis. Latvijos kovotojas nežiūrint į jauną amžių jau turėjo 18 kovų ir 12 jų laimėjo, Tiesa pasakius, jis laimėdavo tik Latvijoje organizuojamuose turnyruose prieš ne pat stipriausią opoziciją. 6 kovas jis turėjo užsienyje ir jos buvo jam nesėkmingos. Paskutinį kartą Bigis kovojo 2015 metais.
Marcija Najman turi identišką rekordą – 15-4-0. Praktiškai visos jo kovos vyko Lenkijoje, dauguma – jo paties organizuojamuose turnyruose, prieš opoziciją ne pačią pajėgiausią.
Šiame bokso turnyre turėtu susikauti tokie žinomi Lenkijos boksininkas, kaip Artur Szpilka ar Mariusz Wach. Iš užsienio kovotojų būtų galima išskirti praeityje vieną pajėgiausių boksininkų-sunkiasvorių Dominick Guinn.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komanda dalyvaus grandioziniame bokso turnyre' on Facebook Share 'Mūsų komanda dalyvaus grandioziniame bokso turnyre' on Twitter Share 'Mūsų komanda dalyvaus grandioziniame bokso turnyre' on vk.com Share 'Mūsų komanda dalyvaus grandioziniame bokso turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930