MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Rihards Bigis nugalėjo Lenkijoje

gegužės 30, 2018
Views: 462

29570973_201485860442377_2948688979438129112_nSu pergale iš Lenkijos sugrįžo mūsų komanda iš profesionalas bokso turnyro vykusio Lenkijoje. Esame rašė kad savaitgalį Varšuvos „Narodowy“ stadione kovojo MMA Knight Manegement komandos legionierius iš Latvijos Rihards Bigis.
Bigis susikovė su šio turnyro organizatorių bei dalyvių, skandalingą asmenybę Marcinu Najmanu. Ši kova nebuvo labai ilga. Ketvirtajame raunde, po atsargios kovos Marcin Najman pradėjo signalizuoti kovos teisėjui, kad nebegali tęsti kovos. Kaip jis vėliau aiškino žurnalistams, jis traumavo petį. Praėjus vos kelioms valandoms po šios kovos abu kovotojai su jų vadyba sutarė dėl revanšo, kuris įvyks rudenį.
Lenkijos spauda labai neigiamai atsiliepė apie minėtą turnyrą. Grandiozinių sporto įvykiu turėjęs tapti turnyras nuvylė visus daugiau ar mažiau išmanančius kovos menus. Visiškai su pagrindine turnyro linija neharmonizavo muzikiniai pasirodymai, nors turnyr dainavo Lenkijos super žvaigždė Edyta Gorniak.
Vienintelė MMA kova pasibaigė gana skandalingu teisėjų sprendimu. UFC veteranas Piotr Hallman ir prancūzas Damien Lapilus kovos metu atsidūrė prie ringo virvių. Prancūzijos kovotojas iškrito iš ringo ir gavo traumą, dėl kurios nebegalėjo tęsti kovos. Nors tokiu atveju turėjo būti priimtas sprendimas NC, teisėjai atidavė pergalę Hallmanui.
Ne geriau buvo su bokso kovomis, kurios buvo neįdomios ir nepatrauklios akims. Nors buvo kalbama, kad turnyre dalyvaus tokie kovotojai, kaip Derrick Chisora ar Hughie Fury, galiausiai atvyko tik praeityje garsus boksininkas Dominick Guinn. Paskutine diena iš kovos sąrašo buvo išbraukta kova tarp populiaraus Mariuszo Wacho ir amerikiečio Alfredo Molinos. Pasirodė, kad Molina jau seniai buvo diskvalifikuotas už kokaino vartojimą, bet organizatoriai net nebandė apie tai pranešti bokso gerbėjams ar surasti jam pamainą.
Visą turnyrą, anot žiūrovų, išgelbėjo K-1 kovos bei kelios atidarymo bokso kovų. Panašu, kad pernykštis KSW rekordas tame pačiame turnyre daug kam neduoda ramybės. Tik be didelio noro, reikia dar daugybės kitų sugebėjimų, vadybos, reklamos, finansų ir pagaliau reputacijos. Kurią turi KSW ir kurios neturi Marcin Najman.

Dalinkis:
Share 'Rihards Bigis nugalėjo Lenkijoje' on Facebook Share 'Rihards Bigis nugalėjo Lenkijoje' on Twitter Share 'Rihards Bigis nugalėjo Lenkijoje' on vk.com Share 'Rihards Bigis nugalėjo Lenkijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930