MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lyoto “Dragon” Machida persikėlė į Bellator MMA

birželio 28, 2018
Views: 243

Lyoto MachidaVasaros laikotarpis mažai ką gali pasiūlyti MMA gerbėjams. Tik didžiosios MMA organizacijos, kaip kad UFC, Bellator MMA ar One Championship reguliariai organizuoja turnyrus, kol kiti atostogauja. Todėl pagrindinėmis naujienomis tampa ne turnyrų kovų sąrašai ar rezultatai, o kitos naujienos. Šia vasara kaip niekada daug naujienų apie aukščiausio lygio kovotojų transferus.
Mes jau rašėm, kad MMA legenda Josh Barnett paliko UFC ir ieško sau naujų namų bei iššūkių. Antruoju garsiu kovotojų palikusių pasaulio MMA dominantą tapo buvęs UFC čempionas, brazilas Lyoto „Dragon“ Machida. Ne itin stabiliai pastaruoju metų kovojantis, bet dvi pergalės iš eilės turintis, Machida matomai nerado bendros kalbos dėl savo ateities UFC. Vos palikęs šią organizaciją, jis iškarto rado sau naujus namus Bellator MMA. Kol kas nėra žinoma nei jo debiuto data, nei pirmasis priešininkas, bet žinoma, kad ji „pasveikinti“ trokštė trokšta šios organizacijos čempionas Gegard Mousasi, kadaise UFC pralaimėjęs Machidai teisėjų sprendimu.

Dalinkis:
Share 'Lyoto “Dragon” Machida persikėlė į Bellator MMA' on Facebook Share 'Lyoto “Dragon” Machida persikėlė į Bellator MMA' on Twitter Share 'Lyoto “Dragon” Machida persikėlė į Bellator MMA' on vk.com Share 'Lyoto “Dragon” Machida persikėlė į Bellator MMA' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. rugsėjo mėn.
PATKPŠS
« Rgp  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930