MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Didelės Fight Night Global bėdos

liepos 1, 2018
Views: 457

Fight Nights Russia logoItin nemalonius laikus išgyvena Rusijos MMA organizacija Fight Night Global. Kamilo Gadzhievo organizacija, kuri ilgus metus stebina pasaulį ne tiek savo sportine turnyrų dalimi, kiek begaline patetika ir glamūru. Kareivių chorai, repo koncertai, kovotojų nešimai prie ringo palankinuose, visas pirmas eiles okupavusios begalinių realybių šou žvaigždės ir t.t. buvo kone privalomąja FNG turnyrų dalimi.
Pernai Rusijoje buvo areštuotas milijardierius Ziyavutdin Magomedov. Verslininkui yra inkriminuojami valstybės biudžeto lėšų grobstymas bei nusiklastomos grupuotės organizavimas ir yra labai panašu, kad jo bėdos yra itin rimtos. Bei jau minėtų veiklų Magomedov buvo pagrindinis FNG rėmėjas ir pinigų šiems turnyras negailėdavo.
Po Magomedovo arešto organizacijos vadovas Kamil Gadzhiev pareiškė, kad dėl šio įvykio FNG niekas nesikeičia. Bet jau labai greitai buvo atšauktas debiutinis organizacijos turnyras Brazilijoje. Iš FNG į ACB pabėgo jos veidu ilgus metus buvęs skandalingasis Rasul Mirzaev. Prieš kelias dienas su FNG sutartį nutraukė ir derybas su UFC iš naujo pradėjo FNG čempionas Nikita Krylov. Sklanda gandai, kad nenugalimas Vitaly Minakov jau pradeda žvalgytis į Ekaterinburgo RCC organizacija, kuri saugo savo kovotojus bei negaili pinigu nei saviems, nei atvykėliams.
FNG vis dar turi tokius kovotojus, kaip Ali Bagautdinov, Vladimir Mineev ar sunkaus svorio čempionas Sergey Pavlovich. Bet ar ilgam?!

Dalinkis:
Share 'Didelės Fight Night Global bėdos' on Facebook Share 'Didelės Fight Night Global bėdos' on Twitter Share 'Didelės Fight Night Global bėdos' on vk.com Share 'Didelės Fight Night Global bėdos' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930