MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Problemos užklupo ACB lygą

rugpjūčio 7, 2018
Views: 523

ACB logoEsame minėję apie atšauktą ACB turnyrą Kazanėje. Tai buvo ne pirmoji problema, kuri užklupo didžiausią Rusijos bei vieną didžiausių pasaulyje MMA organizacijų. Pastaruoju metų ACB vieną po kito atšaukė kelis turnyrus. Neįvyko ar ne įvyks turnyrai Londone Anglijoje, Kazanėjė Rusijoje, Malmo Švedijoje, Limasolyje Kipre. Atšauktas buvo ACB BJJ turnyras Varšuvoje, Lenkijoje. Po beveik mėnesio tylos, ACB organizatoriai galiausiai šiandien paskelbė oficialų pranešimą. Ilgame rašte yra kalbama, kad viskas, kas įvyko yra viso labo tik laikinos problemos finansinės ar organizacinės problemos. Nuo rugsėjo ACB lygoje vyks restrukturizacija (kad ir ką organizatoriai turėjo omeny), kuri padės valdyti lygą bei organizuoti turnyrus efektyviau.
Pastaruoju metu Rusijos MMA rinka patyrė galingą sujudimą, jei ne smūgį. M-1 Global tapo UFC farm-lyga ir tas faktas nėra slepiamas ar kitaip vadinamas. Fight Nights liko be pagrindinio rėmėjo, jos čempionai pradeda bėgti į kitas organizacijas (apie ką esame minėję).
Deja, bet atsižvelgiant į šiuos dalykus, sunku patikėti, kad ACB susitvarkys su savo problemomis taip lengvai, kaip kad jie dabar skelbiasi. Visada buvo opus klausymas dėl jų turnyrų finansavimo, o jis buvo dosnus, bet vargų ar begalinis. Jų populiarumas niekada nebuvo besąlyginis. Užpildytos arenos tuose Rusijos regionuose, kur stiprios Šiaurės Kaukazo tautų diasporos. Ir visiškai tuščios salės JAV, Lenkijoje, Anglijoje, Švedijoje, Brazilijoje ar kitose šalyse. Skandalingas organizatorių elgesys taipogi neprideda pozityvumo. Mairbeko Khasievo skandalingi pareiškimai, kaip kad 2015 metais išsakyta frazė „po trijų metų mes perlaušime UFC sprandą ir busime pasaulio lyderiais“. Tai tik paskatino daugybės MMA gerbėjų laukti, kada suklups skandalingieji išsišokėliai. Ir dabar yra kaip tik tas momentas, kaip išsišokėliai de-facto suklupo. Norisi tikėti, kad laikinai. Mes tuo esame suinteresuoti asmeniškai, nes su šia organizacija kontraktu susirišęs Sergej Grečicho, ir puikiai suvokiame, kad po ACB galimo žlugimo, absoliuti UFC monopolija gėrio į MMA neatneš.

Dalinkis:
Share 'Problemos užklupo ACB lygą' on Facebook Share 'Problemos užklupo ACB lygą' on Twitter Share 'Problemos užklupo ACB lygą' on vk.com Share 'Problemos užklupo ACB lygą' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31