MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Valetudo Fight Night 7: MMA į Vilnių sugrįžta spalio 6 dieną

rugpjūčio 18, 2018
Views: 873

VT Fight Night 7Pirmieji šiais metais naująjį MMA sezoną Lietuvoje pradeda ambicingi vilniečiai iš Valetudo Fight Night. Spalio 6 dieną jie žada grįžti su trenksmu. Prieš kelias dienas jie paskelbė 7-ojo turnyro datą ir naujienos iš jų pasipylė it iš gausybės rago.
Valetudo Fight Night 7 turnyras vyks beveik 3000 sėdimų vietų talpinančioje Vilniaus Lietuvos ryto krepšinio arenoje. Yra paskelbtos kelios turnyro kovos. Turnyre dalyvaus nemenkas Lietuvoje gerai žinomų MMA kovotojų būrys, kaip kad Erikas Golubovskis, Edvin Bubelis, Osvald Fedorovič, Paulius Žitinevičius, Martynas Vaškovičius, norvegas Ingar Storsve, Mindaugas Gervė.
Atskirai reikėtų paminėti dar du kovotojus. Tai vienas tituluočiausių Lietuvos imtynininkų, Olimpinių žaidynių medalininkas Mindaugas Mizgaitis bei kone perspektyviausias Lietuvos MMA kovotojas Laurynas Urbonavičius.
Pernai Mindaugas Mizgaitis sėkmingai debiutavo MMA ir šiais metais nori dar kartą išbandyti save naujoje disciplinoje. Jo priešininkas dar nepaskelbtas, bet nekyla abejonių, kad tai turėtu būti užsienietis. Lietuvoje šiuo metų didžiulis sunkiasvorių deficitas ir vargu ar pavyktu Mizgaičiui rasti tinkamą oponentą.
Pagrindinių turnyro kovotojų bus Laurynas Urbonavičius. Jo priešininku bus kroatas Matej Batinic.
Kaip žada turnyro organizatoriai, turnyro garbės svečius bus Alexander Gustafsson. Švedas yra vienas ryškiausių šiuolaikinių MMA kovotojų, buvęs pretendentas į UFC čempiono titulą pusiau sunkioje svorio kategorijoje.

Valetudo Fight Night 7 turnyro preliminarūs kovų sąrašas:
1. Erikas Golubovskis vs. TBA
2. Edvin Bubelis vs. TBA
3. Osvald Fedorovič vs. TBA
4. Paulius Žitinevičius vs. TBA
5. Martynas Vaškovičius vs. TBA
6. Ingar Storsve vs. TBA
7. Mindaugas Gervė vs. TBA
8. Marius Bagdonas vs. Tomas Bajorinas
9. Vitold Jagelo vs. Raimondas Krilavičiaus
10 Artūras Valentinovičius vs. Vadim Valujev
11. Mindaugas Mizgaitis vs. TBA
12. Laurynas Urbonavičius vs. Matej Batinic

Dalinkis:
Share 'Valetudo Fight Night 7: MMA į Vilnių sugrįžta spalio 6 dieną' on Facebook Share 'Valetudo Fight Night 7: MMA į Vilnių sugrįžta spalio 6 dieną' on Twitter Share 'Valetudo Fight Night 7: MMA į Vilnių sugrįžta spalio 6 dieną' on vk.com Share 'Valetudo Fight Night 7: MMA į Vilnių sugrįžta spalio 6 dieną' on Print Friendly

Facebook komentarai

Comments are closed.

Translate:
English
Calendar
2018 m. gruodžio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31