MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Lietuva išsaugojo tris vietas geriausių Europos kovotojų reitinguose

kovo 21, 2010
Views: 1 406

europe_flag_mapĮtakingiausias Europos MMA portalas http://www.groundandpound.de paskelbė septynių svorio kategorijų geriausių Europos kovotojų reitingus. Pagrindiniai kovotojų patekimo į šiuos reitingus kriterijai yra bent vienos iš Europos šalių pilietybė (ar nuolatinis gyvenimas bent vienoje iš Europos šalių) bei aktyvumas Europos MMA turnyruose per paskutinių 12 kalendorinių mėnesių.
Du vilniečiai, „Vendettos” klubo kovotojai Artemij Sitenkov ir Sergej Grečicho išsaugojo vietas lengviausio ir pusiau lengvo svorių kategorijų reitinguose. Sitenkov užima penktąją, o Grečicho trečiąją vietas atitinkamas.
Į reitingus pirmą kartą pateko Lietuvos MMA scenos veteranas Egidijus Valavičius. Pirmojo sunkaus svorio kategorijos reitinge jis užima aštuntąją vietą.
Geriausias Lietuvos MMA kovotojas Marius Žaromskis iškrito iš geriausių Europos MMA kovotojų reitingų, nes paskutinį kartą Europoje kovojo 2008 metų lapkritį.

Sunki svorio kategorija +93 kg
1. Alistair Overeem (Olandija)
2. Stefan Struve (Olandija)
3. Cheick Kongo (Prancūzija)
4. Mirko Filipovic (Kroatija)
5. Aleksander Emelianenko (Rusija)
6. Michal Kita (Lenkija)
7. Alexey Oleinik (Rusija)
8. Rob Broughton (Anglija)
9. Neil Grove (Anglija)
10. Rogent Lloret (Ispanija)

Pusiau sunki svorio kategorija -93 kg
1. Alexander Gustafsson (Švedija)
2. Moise Rimbon (Prancūzija)
3. Daniel Tabera (Ispanija)
4. Igor Pokrajac (Kroatija)
5. Tom Blackledge (Anglija)
6. Toni Valtonen (Suomija)
7. Christian M’Pumbu (Prancūzija)
8. Egidijus Valavičius (Lietuva)
9. Marcus Vanttinen (Suomija)
10. Michal Fijalka (Lenkija)

Vidutinė svorio kategorija -85 kg
1. Mamed Khalidov (Lenkija)
2. Michael Bisping (Anglija)
3. Siyar Bahadurzada (Olandija)
4. Jordan Radev (Bulgarija)
5. Lucio Linhares (Suomija)
6. Robert Jocz (Lenkija)
7. Aleksander Shlemenko (Rusija)
8. Ansar Chalangov (Rusija)
9. Tom Watson (Anglija)
10. James Zikic (Anglija)

Pusiau vidutinė svorio kategorija -77 kg
1. Dan Hardy (Anglija)
2. Paul Daley (Anglija)
3. Diego Gonzalez (Švedija)
4. John Hathaway (Anglija)
5. Jim Wallhead (Anglija)
6. Paul Taylor (Anglija)
7. David Bielkheden (Švedija)
8. Simeon Thoresen (Norvegija)
9. Jess Liaudin (Prancūzija)
10. Che Mills (Anglija)

Lengvoji svorio kategorija -70 kg
1. Terry Etim (Anglija)
2. Dennis Siver (Vokietija)
3. Ross Pearson (Anglija)
4. Paul Kelly (Anglija)
5. Bendy Casimir (Prancūzija)
6. Yuri Ivlev (Rusija)
7. Andre Winner (Anglija)
8. Niko Puhakka (Suomija)
9. Paul Sass (Anglija)
10. Jason Ball (Anglija)

Pusiau lengvoji svorio kategorija -65 kg
1. Robbie Olivier (Anglija)
2. Sami Aziz (Švedija)
3. Sergej Grečicho (Lietuva)
4. Alan Omer (Vokietija)
5. Jeff Lawson (Anglija)
6. Paul Reed (Škotija)
7. Matteus Lahdesmaki (Suomija)
8. John Cullen (Škotija)
9. Owen Roddy (Airija)
10. Kevin McAlonan (Škotija)

Lengviausia svorio kategorija -61 kg
1. Brad Pickett (Anglija)
2. Paul McVeigh (Šiaurės Airija)
3. James Doklan (Škotija)
4. Leigh Remedios (Anglija)
5. Artemij Sitenkov (Lietuva)
6. Michal Hamrsmid (Čekija)
7. Marcelo Costa (Šveicarija)
8. Musse Hasselvall (Švedija)
9. David Lejenas (Švedija)
10. Phil Harris (Anglija)



Dalinkis:
Share 'Lietuva išsaugojo tris vietas geriausių Europos kovotojų reitinguose' on Facebook Share 'Lietuva išsaugojo tris vietas geriausių Europos kovotojų reitinguose' on Twitter Share 'Lietuva išsaugojo tris vietas geriausių Europos kovotojų reitinguose' on vk.com Share 'Lietuva išsaugojo tris vietas geriausių Europos kovotojų reitinguose' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930