MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Naujienos trumpai

gegužės 6, 2009
Views: 1 197

Nauja Didžiosios Britanijos MMA organizacija – British Fighting Championship baigė savo veiklą taip ir nesuorganizavus ne vieno turnyro.

BFC turėjo būti konsoliduotu kelių Didžiosios Britanijos MMA organizacijų junginių. Į BFC susijungė tokios organizacijos, kaip FX3, Cage Warriors, Ultimate Warrior Challenge, AMMA, Ultimate Force. Tai turėjo būti konkurentas smarkiai į Didžiosios Britanijos MMA rinką besiskverbiančiai UFC.

Pagrindinėmis BFC žlugimo priežastimis tapo kontrakto su Bravo televizijos kanalu praradimas bei pasaulinė finansinė krizė, smarkiai paribojusį potencialių rėmėjų skaičių.

Šiame turnyre turėjo kovoti sėkmingai Didžiojoje Britanijoje MMA turnyruose kovojanti lietuvi Arūnas Andruškevičius.

Olandai skverbiasi į Lenkija

Olandijos organizacija BotE (Beast of the East) paskelbė apie planus suorganizuoti pirmąjį turnyrą už Olandijos ribų. 2009 metų lapkričio 14 dieną, Gdynės mieste įvyks BotE Poland turnyras.

Pagrindinėje vakaro kovoje susikaus vienas geriausių Lenkijos sunkiasvorių, MMA ringuose dar nenugalėtas Damian Grabowski ir garsusis olandas Valentijn „Python“ Oveerijm. Olandijos kovotojas savo karjeroje kovojo tokiuose turnyruose, kaip RINGS, WFA, PRIDE, HERO‘S, Sengoku, It‘ Showtime, 2H2H.

Jau žinoma, kad turnyre dalyvaus BotE ir Lenkijos MMA žvaigždės: Hans Stringer, Robert Jocz, Grzegorz Tredowski, Michal Materla, Karol Bedorf, Jedrzej Kubski ir kiti.

Be MMA kovų organizatoriai planuoja į turnyro programą įtraukti kelias intriguojančias kovas pagal K-1 taisykles.

Lashley vs. Sapp – oficialiai patvirtinta kova

JAV turnyro Ultimate Chaos organizatoriai oficialiai patvirtino pagrindines birželio 27 dieną vyksiančio turnyro kovas.

Pagrindinėje vakaro kovoje susikaus buvusi pro-wrestlingo žvaigždė Bobby Lashley ir MMA, K-1 kovotojo, NFL žaidėjo ir pramogų verslo atstovas Bob „The Beast“ Sapp. Be jų šiame turnyre tarpusavyje susikaus well pump MMA veteranai Pedro „Rock“ Rizzo iš Brazilijos ir Gilbert „Hurricane“ Yvel iš Olandijos.

Kone įdomiausių faktu atrodo Affliction vice-prezidento Tomo Atencio kova su kol kas nežinomu priešininku.

Dalinkis:
Share 'Naujienos trumpai' on Facebook Share 'Naujienos trumpai' on Twitter Share 'Naujienos trumpai' on vk.com Share 'Naujienos trumpai' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930