MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Superior FC 3 – Vokietija įveikė Lietuvą

kovo 7, 2011
Views: 1 305

plakat_01Kovo 5 dieną įvyko kone didžiausia “Plungės riterio” komandos išvyka į užsienio turnyrą. Net penki įvairių Lietuvos ir Latvijos MMA klubų kovotojai, atstovaujantis mūsų komandai dalyvavo Vokietijos mieste vykusiame MMA turnyre Superior FC 3.
Iki pat išvykos iš Lietuvos nebuvo aiškus viso turnyro likimas. Likus savaitei iki turnyro, jo organizatoriai buvo pašaukti į teismą dėl MMA kovų, kurių statusas Vokietijoje iki galo nėra aiškus, organizavimo. Vokietijos piliečių moralės bei dorovės sergėtojai bandė uždrausti „amoralias kovas, kurios net nėra sportas“. Neoficialiai yra teigiama, kad visa ši akcija buvo organizuota profesionalaus bokso kovų organizatorių lėšomis. Tai jau ne pirmas atvejis Vokietijoje, kuomet akivaizdžiai MMA pozicijas pralaimintys bokso funkcionėriai įvairiais būdais bando sutrukdyti MMA turnyrų organizatoriams. Ryškiausia akcija buvo bandymas uždrausti UFC 122: Marquardt vs. Okami organizavimą bei pilnas turnyro TV transliacijos draudimas Vokietijos teritorijoje.
Pirmuoju mūsų komandos atstovu į Superior FC ringą išėjo Kauno „Titanas“ klubo kovotojas Mindaugas Baranauskas. Jo priešininku buvo kaip teigiama brazilų kilmės Vokietijoje kovotojas Mick Mokoyoko. Kova tarp tam momentui dviejų pralaimėjimo kartėlio nepatyrusių kovotojų trūko apie pusantro raundo. Mariaus Misiūno auklėtinis pademonstravo Vokietijos publikai kova kaip stovėsenoje, taip ir parteryje. Butent parteryje jis savo trečiuoju iš eilės trikampiu kojų smaugimu iš baigė kovą.
Ne ką prasčiau pasirodė Šiaulių „Gladiatoriai“ klubo kovotojas Benas Mikalauskas. Tik pernai MMA debiutavęs šiaulietis nepaliko jokių šansų Vokietijos kovotojui Andreasui Birgelsui ir laimėjo kovą rankos laužimu antrajam raundui dar neįpusėjus.
Sunkią užduotį turėjo Latvijos kovotojas Nikita Petrov. Jo priešininku buvo vienas perspektyviausių Europos MMA kovotjų, Vokietijoje gyvenantis kubietis Yoel Romero Palacio. Bene tituluočiausias iš mūsų laikais MMA kovojančių imtyninkų, Palacio kovos pradžioje atlaikė kelis Petrovo smūgius per kojas, ėjo į klinčą. Aukštai pakėlęs Latvijos kovotoją ir labai stipriai metė jį ant ringo. Nuo smūgio Nikita gavo lengvą smegenų sutrenkimą ir negalėjo tęsti kovos.
Nesėkmių seriją pratęsė „Plungės Riterio“ klubo vadovas Marius Mažulis. Jo priešininku buvo vienas geriausių visų laikų Vokietijos MMA kovotojų – Cengiz Dana. Žinodamas, kad turi reikalą su labai pavojingu priešininku, Marius Mažulis pirmas pradėjo ataką. Iš karto griebęs abi Dano kojas ir aukštai jį pakėlęs, Mažulis pervedė kovą į parterį. Danai pavyko išsivaduoti iš Mažulio gynybos, bet jis buvo priverstas gintis stovint ant vienos kojos. Griebęs antrą koją, Mažulis bandė vėl pervesti kovą į parterį ir padarė nedidelę, bet lemtingą klaidą pakėlęs galvą. Tuo užteko, kad Vokietijos kovotojas akimirksniu atliktu giljotinos smaugimą.
Sudėtingiausias vakaro priešininkas atiteko mažeikiškiui Arūnui Viliui. Jis susikovė su trečiuoju numeriu Vokietijos MMA reitinge Andreasu Kraniotakesu. Abu kovotojai pradėjo kovą nuo intensyvaus apsikeitimo smūgiais. Labiau patyręs ir stovėsenoje įgudęs Vokietijos graikas pradėjo spausti Vilių prie ringo virvių. Lietuvos kovotojas pabandė griebti Kraniotakeso kojas ir pervesti kovą į parterį. Vokietijos kovotojas neleido to padaryti. Keliais smūgiais rankomis į galvą jis sustabdė Vilių, o smūgiu keliu į saulės rezginį parklupdė jį ant ringo pagrindo. Į kovą įsiterpęs kovos teisėjas nutraukė kovą ir neleido smūgiuoti į jau parklupusio lietuvio galvą.

Superior FC 3 turnyro kovų rezultatai:
1. Andrej Lichtenwald nugalėjo Simon Eberlein, 1R 0:56 TKO (Smūgiai puslankiu)
2. David Feldkamp nugalėjo Bobby Iliev, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
3. Valeri Becker nugalėjo Artur Waiz, 1R 2:59 KO (Smūgis)
4. Mindaugas Baranauskas nugalėjo Mick Mokoyoko, 2R 3:43 Pasidavimas (Trikampis kojų smaugimas)
5. Johannes Eckert nugalėjo Vitali Kobahidze, 3R 5:00 Teisėjų sprendimas (Vienbalsis)
6. Benas Mikalauskas nugalėjo Andreas Birgels, 2R 2:15 Pasidavimas (Rankos laužimas)
7. Yoel Romero Palacio nugalėjo Nikita Petrov, 1R 2:58 Pasidavimas (Žodinis)
8. Raymond Jarman nugalėjo Sebastian Baron, 1R 3:12 TKO (Prakirtimas)
9. Cengiz Dana nugalėjo Marius Mažulis,  1R 1:32 Pasidavimas (Giljotina)
10. Bashir Saydulaev vs. Alexander Veredenikov, 3R 5:00 Lygiosios
11. Andreas Kraniotakes nugalėjo Arūnas Vilius, 1R 1:06 KO (Smūgiai keliais į kūną)

Dalinkis:
Share 'Superior FC 3 – Vokietija įveikė Lietuvą' on Facebook Share 'Superior FC 3 – Vokietija įveikė Lietuvą' on Twitter Share 'Superior FC 3 – Vokietija įveikė Lietuvą' on vk.com Share 'Superior FC 3 – Vokietija įveikė Lietuvą' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930