MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandos kovtojai dalyvaus Battle of Porvoo turnyre

rugpjūčio 17, 2011
Views: 1 257

bop_armageddon_wab1Ne spėjo įvykti pirmasis po vasaros atostogų „Plungės Riterio“ komandai turnyras Lietuviai SHOOTO-Finnland: Chicago Collision VIII, kaip mūsų komandos laukia dar vieną kelionė į Suomiją. Savaitgalį, rugpjūčio 20 dieną Suomijos mieste Porvoo vyks vietinio muaythai klubo organizuojamas turnyras Battle of Porvoo. Šiame turnyre mūsų komandai atstovaus du kovotojai iš Lietuvos ir Latvijos ir jie susikaus muaythai ir MMA kovose.
Muaythai kovoje dalyvaus Panevėžio miesto kovotojas Simas Vološinas. Patyręs boksininkas, Vološinas šiuo metų intensyviai treniruoja muaythai. Jo priešininku bus labai pavojingas Suomijos muaythai mokyklos atstovas Jaakko Dahlbacka. Šių metų sausio 31 dieną Dahlbacka Fight Festival 29 nokautu nugalėjo Klaipėdos „Muaythai Imperija“ klubo kovotoją Romualdą Šiaudinį.
Ne pirmą kartą „Plungės Riterio“ komandai atstovausiantis Latvijos kovotojas Valts Visnievskis susitiks su perspektyviu vadinamu suomiu Johanu Vanttinenu. Priminsime, kad Visnievskis ne pirmas mūsų komandos narys, kuris susikaus su šiuo kovotoju. 2010 ir 2011 metais su juo susikovė Raimondas Sinica ir Petras Dirgėlas ir abu pralaimėjo Vanttinenui anksčiau laiko.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandos kovtojai dalyvaus Battle of Porvoo turnyre' on Facebook Share 'Mūsų komandos kovtojai dalyvaus Battle of Porvoo turnyre' on Twitter Share 'Mūsų komandos kovtojai dalyvaus Battle of Porvoo turnyre' on vk.com Share 'Mūsų komandos kovtojai dalyvaus Battle of Porvoo turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930