MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mirko „CroCop“ Filipovic grįžta į UFC 99

gegužės 20, 2009
Views: 1 345

mirko-filipovic.jpgVienas populiariausių Europos MMA kovotojų, kroatas Mirko „CroCop“ Filipovic tęsia savo sugrįžimo į didįjį sportą epopėją.

Po sėkmingos karjeros PRIDE turnyruose jis nusprendė tęsti karjerą UFC. Kaip žinia, jo karjerą UFC susiklostė nesėkmingai. Tada kroatas sugrįžo į Japoniją, kur pabandė atstatyti jėgas bei pagerinti kovų rekordą. Dvi kovas DREAM turnyruose jis laimėjo, o viena su Alistairu Overeemu laikoma neįvykusia. Kovos buvo itin neįdomios. Visose Filipovic parodė prastą formą, kurį, anot paties Kroatijos kovotojo, yra daugybės traumų pasekmė. Šiuo metu Filipovic atliko visas sveikatos gerinimui reikalingas operacijas bei pasiruošęs sugrįžti į UFC.

UFC 99 turnyre, kuris įvyks birželio 13 dieną Vokietijoje, Kiolno mieste, jis susikaus su iš Libano kilusiu Didžiosios Britanijos kovotoju Mustapha al-Turku. Buvęs Cage Rage sunkaus svorio čempionas al-Turk pradžiai turėjo susikauti su perspektyviu JAV kovotoju Toddu Dufee.

Taip pat naujojo priešininko sulaukė kitas perspektyvus UFC sunkiasvoris, iš Meksikos kilęs Cain Velasquez. Vietoj susirgusio PRIDE veterano Heatho Herringo jis turės susikauti su Prancūzijos kovotoju Cheiku „Kongo“ Ouedraogo. Yra įmanoma, kad šios kovos nugalėtojas sekančioje kovoje susikaus Brocku Lesnaru ar Franku Miru dėl UFC sunkaus svorio pasaulio čempiono titulo.

 

UFC 99 kovų sąrašas:

Rich Franklin (JAV) vs. Wanderlei Silva (Brazilija)

Cain Velasquez (JAV) vs. Cheick „Kongo“ Ouedraogo (Prancūzija)

Mike Swick (JAV) vs. Ben Saunders (JAV)

Marcus Davis (JAV) vs. Dan Hardy (Didžioji Britanija)

Mirko Filipovic (Kroatija) vs. Mustapha Al Turk (Didžioji Britanija)

Spencer Fisher (JAV) vs. Caol Uno (Japonija)

Terry Etim (Didžioji Britanija) vs. Justin Buchholz (JAV)

Denis Siver (Vokietija) vs. Dale Hartt ()

Paul Taylor (Didžioji Britanija) vs. Peter Sobotta (Vokietija)

Paul Kelly (Didžioji Britanija) vs. Roli Delgado (JAV)

Stefan Struve (Olandija) vs. Denis Stojnic (Bosnija ir Hercegovina)

John Hathaway (JAV) vs. Ricky Story (JAV)

Dalinkis:
Share 'Mirko „CroCop“ Filipovic grįžta į UFC 99' on Facebook Share 'Mirko „CroCop“ Filipovic grįžta į UFC 99' on Twitter Share 'Mirko „CroCop“ Filipovic grįžta į UFC 99' on vk.com Share 'Mirko „CroCop“ Filipovic grįžta į UFC 99' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930