MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Mūsų komandos laukia kovos Čekijoje

rugsėjo 13, 2011
Views: 1 155

7446_1Artėjantį savaitgalį tris Lietuvos kovotojai dalyvaus MMA turnyre Čekijoje. „Plungės Riterio“ komanda, į kurio sudėtyje bus plungiškis Artūras Liutika, panevėžietis Vaidas Čeponis ir šiaulietis Mindaugas Baranauskas rugsėjo 16 dieną dalyvaus pajėgios Čekijos MMA organizacijos Gladiator Championship Fighting turnyre GCF: Karlovy Vary.
Turnyras vyks kurortiniame mieste Karlovy Vary. Šis turnyras yra specialiai organizuojamas jaunų ir nelabai patyrusių kovotojų tobulėjimo tikslais. Turnyro metų vyks 21 megėjų kovą. Turnyrą vainikuos tris profesionalios MMA kovos, kuriose susikaus Čekijos ir Lietuvos kovotojai.
Vaidas Čeponi šiame turnyre susikaus su čeku Janu Zdanskiu. Čekijos kovotojo sąskaitoje 4 kovos, iš kurių 3 laimėtos ir viena paskelbta NC. Zdanski iki šiol kovojo tiktai Čekijos MMA organizacijų turnyruose. Jo priešininkai taip pat buvo vietiniai kovotojai. Dvikova su Vaidu Čeponiu bus jam pirmuoju tarptautiniu susitikimu.
Artūras Liutika susikaus su labai patyrusiu Čekijos MMA veteranu Tomasu Kuzela. Čekijos kovotojas MMA ringuose turėjo 30 oficialių MMA kovų ir 17 jų laimėjo. Prieš dvejus metus jis dalyvavo MMA turnyre Lietuvoje. Tuomet HERO‘S Lietuva 2009 jis susikovė su Petru Markevičiumi bei pralaimėjo jam trikampiu kojų smaugimu.
Vakaro kovoje susikaus Mindaugas Baranauskas ir patyręs Čekijos kovotojas Jaroslav Poborsky. Čeko sąskaitoje net 44 kovos, 17 jų jis laimėjo. 2005 metais Poborsky Vokietijoje susikovė su Sergejumi Razvadovskiu laimėjo prieš jį.
Kaip susiklostys artėjantis savaitgalis mūsų komandos kovotojams, sužinosime penktadienio vakare.

Dalinkis:
Share 'Mūsų komandos laukia kovos Čekijoje' on Facebook Share 'Mūsų komandos laukia kovos Čekijoje' on Twitter Share 'Mūsų komandos laukia kovos Čekijoje' on vk.com Share 'Mūsų komandos laukia kovos Čekijoje' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930