MMA - IS OUR LIFE WAY! <> MMA - MŪSŲ GYVENIMO BŪDAS!

Viktor Tomaševič dalyvaus mini-GP turnyre

spalio 13, 2011
Views: 1 334

poster-2Turime garbę pranešti apie dar vieną užsienio turnyrą, kuriame dalyvaus mūsų komanda. Šiandien, spalio 13 dieną mūsų komanda, į kurią šį kartą įeiną Vilniaus „Vendetta“ klubo kovotojas Viktor Tomaševič bei „Plungės Riterio“ įkūrėjas Marius Mažulis išskrido į Airiją. Lygiagrečiai iš Rygos, į Airijos sostinę Dubliną išskrenda Latvijos kovotojas Aleksandrs Skreivers. Jo interesus Airijoje taippat atstovavo Marius Mažulis.
Abu kovotojai, Viktor Tomaševič ir Aleksandrs Skreivers, dalyvaus Airijos Celtic Gladiator organizacijos turnyre, kuris vyks Airijos sostinėje Dubline, spalio 15 dieną. Celtic Gladiator 3: Battle fo Europe turnyre jie dalyvaus mini-GP turnyre ir pirmojoje kovoje susikaus tarpusavyje. Antrojoje kovoje susikaus Airijos ir Lenkijos kovotojai Phillip Mulpetei ir Adrian Zielinski.
Skreivers yra jau trečiasis Viktoro Tomašvičiaus priešininkas. Pradžiai Lietuvos kovotojas turėjo susikauti su Vokietijos kovotoju Sebastianu Nowaku. Vokietis pasitraukė iš turnyro dėl mūsų komandai nežinomų priežasčių. Nowak buvo pakeista Latvijos kovotoju Alekseymi Povulansu. Pastarasis praeitą savaitgalį kovojo bei TKO pralaimėjo Latvijoje, Klondaika Fight Arena turnyre. Ne gana to, Povulans jau pirmadienį savo pagrindiniame darbe patyrė sunkia traumą ir pilnai iškrito iš Celtic Gladiator 3 turnyro kovų sąrašo. Jo vietą užėmė jo tautietis Aleksandrs Skreivers.
Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos kovotojų dalyvavimas šiame turnyre Airijos sostinėje sukėlė milžinišką ažiotažą. Ypač šiuo turnyru susidomėjusi yra Airjos latvių bendruomenė.

Celtic Gladiator 3: Battle fo Europe turnyro kovų sąrašas:
Klasė C:
1. Mark Murphy vs. Rob Walsh
2. Keith Byrne vs. Dawid Garbonowski
3. Shane Lanigan vs. Nilan Kovac
4. Marius Aleksandravičius vs. Shane Smith

Klasė B
5. Wojciech Antczak vs. Abou Sou
6. Lukas Čikotas vs. Kieran Davern
7. Hugh Harris vs. Patrick Conroy
8. Leszek Dabrowski vs. Brahim Bendelhadj

Klasė A:
9. John Ging vs. Mateusz Teodorczuk
10. Viktor Tomaševič vs. Aleksanders Skreivers
11. Phillip Mulpeter vs. Adrian Zielinski

Dalinkis:
Share 'Viktor Tomaševič dalyvaus mini-GP turnyre' on Facebook Share 'Viktor Tomaševič dalyvaus mini-GP turnyre' on Twitter Share 'Viktor Tomaševič dalyvaus mini-GP turnyre' on vk.com Share 'Viktor Tomaševič dalyvaus mini-GP turnyre' on Print Friendly

Facebook komentarai

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Translate:
English
Calendar
2018 m. lapkričio mėn.
PATKPŠS
« Rgs  
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930